• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante tr teşekkürler

alpersalih

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Dante tr, güncellemeler olsun yenilikler olsun ve “Gelecek Asıl Şimdi Yazılmaya Başladı” sloganının hakkını veren bizleri yalnız bırakmayan can başar beye çok teşekkür ederim.
Ayrıca, yakın konukseverlik sergileyen bizlere her arayışımızda destek veren ramazan hocam ve salim hocama, emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Cevap: Dante tr teşekkürler

Gelecek mart ayında nasıl yazılacak merakla bekliyoruz :))

cumartesı cıhazı gordum
çok şık ve eksı yorumlara asla inanmıyorum artık
hakıkaten fevkalade

Bu daha hiç bir şey,
OR700 için söylediğim bir şey vardı,gelişimini henüz tamamlamadı diye.
Aynısını bu alet için söylüyorum.

Umarım Dante TR alanlar bereketiyle hayrını görür.

Can bey efekler konusunda ben tad alamadım cihazdan ama genel olarak süper.Cihazdaki efekler yazılım ile biraz daha fazlalaştırılmı acaba?

Dante tr, güncellemeler olsun yenilikler olsun ve “Gelecek Asıl Şimdi Yazılmaya Başladı” sloganının hakkını veren bizleri yalnız bırakmayan can başar beye çok teşekkür ederim.
Ayrıca, yakın konukseverlik sergileyen bizlere her arayışımızda destek veren ramazan hocam ve salim hocama, emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederiz.

Slm.Dante tr ye göstermiş olduğunuz bu mutavazi davranışınız bizi sevindirdi.Bizde size MEDELİ DANTE Şirketi olarak teşekkürlerimizi sunar,Çalışmalarınızda başarılar dileriz.Bizden istediğiniz bir şey yada yardımcı olacağımız bir konu olursa bize,Telelfonla yada buradan ulaşabilirsiniz.İyi günler.

Can bey efekler konusunda ben tad alamadım cihazdan ama genel olarak süper.Cihazdaki efekler yazılım ile biraz daha fazlalaştırılmı acaba?

Hocam haklısınız efect artırılabilirse daha iyi olur. genel olarak samplelergüzel. Ama eski keman kalsa da iyi olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Efekler artsın bu aletin önüne gecemezler bence saundları çok ama çok iyi .

Efekler artsın bu aletin önüne gecemezler bence saundları çok ama çok iyi .

Slm.Arkadaşlar bundan sonra yapılacak olan performans sesler bol efekli olarak sizlere sunulacaktır.Chaz daha yeni olmasına ramen,Çok kısa bir sürede kendini topladı.Daha yenilikler bitmedi bekleyin.

Alın size bi süpriz daha hadi hayırlısı :)