• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dante yeni kayıt Dönmez Olsun (Eşim ve Ben)

kubilay15

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
medeli dante - kanun - sol klarnet
Arkadaşlar merhaba bu şarkıyı bi arkadaşımız sevgililer gününde eşine armağan etmek istemiş bizden rica etti bizde alel acele çalıp söyledik. Bende çalmışken buraya ekleyeyim dedim hatalarımız varsa affola... İyi dinlemeler.... Eşimle beraber ilk kaydımız :) :)

Ekli dosyalar

• donmez olsun.mp3
    5 MB · Görülen: 404
Cevap: Dante yeni kayıt Dönmez Olsun (Eşim ve Ben)

ud'un altından bi strings girse arada güzel olurdu diye düşünüyorum. böyle güzel değil mi böylede güzel..

ud'un altından bi strings girse arada güzel olurdu diye düşünüyorum. böyle güzel değil mi böylede güzel..

aynen kardeşim de eşim sade olsun biraz dedi öyle yaptık geçtik artık acele olunca bide :)

hoş olmuş elinize sesinize sağlık

tebrikler hocam... Gerçekten çok güzel olmuş. Yengehanımı da tebrik ederiz güzel yorumlamış...

Gönlünüze sağlık kardeşim...

Sade, güzel ve eşinizle uyumda çok hoş olmuş. Kutlarım. Ben klavye başına oturduğumda benimkisi refakat ne kelime, şeytan çarpmışa dönüyor. :D

Sade, güzel ve eşinizle uyumda çok hoş olmuş. Kutlarım. Ben klavye başına oturduğumda benimkisi refakat ne kelime, şeytan çarpmışa dönüyor. :D

teşekkürler abi sende yengeyi alıştır yavaş yavaş :D müzik ruhun gıdası :)