• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Değerli Üstadlarım Yardım...???

piyanist_dadas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Mc 120
değerli üstadlarım abilerim...kardeşlerim...elide or 700 v2 plus var bunu satınca korg pa 800 alma niyetindeydim hep... kısacası bi tutkuydu bnmiçin... ama bu 1x hoparlorlu çok hoş geldi kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz özllikleri ve performans bakımından ben doguda düğün yapıyorum haliyle zurnalar elektrolar asma davullar 6/8 lik 5/8 lik 2/4 lük bunlar bi hayli laızm oluyor..sizden rijam bana bi fikir ve öneri sunmanız.....şimdien teşekkürler...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Değerli Üstadlarım Yardım...???

ben pa1x kullandım bu sabah sattım içimden gelmeyerek ama çok süper soundları var bunu 800 2x 3x lerle kıyaslarsak tavisyem pa1x 800 e yanaşma pa1x te ram yanma olayı yok bu 1 olaki oldugunu düşünürsek turk bord içerisinde turk exb set var bende ramın olaki yansa bileki zor sadece exb ile işini biterbilir ram siparişi verip gelene kadar o setle idare edebilirsin avantaj olarak pa800 den çok farkı var ve 800 le pa1x arasında kaldıysan pa1x derim nevale sıkıntısı çekmezsin en basiti zevk senin ama en basiti korg pa800ün fotosuna bak birde pa1x in kalitesi ordan bile gözle görülüyor daha bunlar gibi çooook fark var exb lu pa1x 64 mb tır yarısı yanmaz ;) fikir sadece yine zevkler ve renkler tartışılmaz

dostum şu aşamada PA800 senin daha çok işine yarar.. piyasada PA800 için yazılmış onlarca ritim ve ses mevcut.. sağlamda cihaz...

bu cihazı bilenden çok bilmeyen yorum üretiyor.. ama youtubedeki demo parçalara bak yarısından fazlası PA 800 le çalınmıştır

bunu yamaha kullanan fakat bir sonraki aşamada PA800 mutlaka alacak biri olarak yazıyorum..

800 de güzel alet ama o kadar para vermişken neden orjinal olmasın :)

şimdi sütadlarım pa 800de mikser var mesla vocal falan var pa 1x dede varmı ?*

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri