• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat !!! JuKeBox nickli üye ile alışveriş yapmayın..

Cevap: Dikkat !!! JuKeBox nickli üye ile alışveriş yapmayın..

Teşekkür ederim benim hakkımdaki güzel düşünceleriniz için. İyilik yap denize at derler. Ama bahsetmeden edemeyeceğim. Benim bu arkadaşa her konuda çok yardımım oldu. Ödeme için bugüne kadar ona fazladan vakit bile tanıdım. Ama suyunu çıkardı. Bizde söz, senetten daha önemlidir. Ama yok, bir kere bile verdiği sözün arkasında durmadı. Yok ay sonu, yok yarın, yok haftaya, bir aya kadar, vaktim müsait değildi, kafana takma abi halledeceğim, alacağımı alamadım, telefonum şarjı bitti, telefonum çekmeyen yerdeydi, uyuyordum, parayı babama verdim, mesajını geç aldım, tam da ben seni arayacaktım abi gibi daha sonu gelmeyecek oyalama sözleri. Facebook tan telefon ile foto paylaşmaya vakti oluyor ama. Mesajlarıma bir cevap yok. Parası yoksa, durumun bozuksa almasaydı orgu. Beni mağdur etmeye ne hakkı var. Neyse üstadlar. Bu işin bir de öbür dünyası var. O cihazdan ekmek yiyor. Ahlı para kazanmanın bereketi olmaz. Hakkımı da helal etmiyorum zaten. Gerekeni de yasal yolla sonuna kadar yapacağım. Bu adamla alışveriş yaparken bir daha düşünün derim.

zayen bu mesajınızla onu tükettiniz tabii anlayana geçmiş olsun hocam

Hata sizde üstadım, geçmiş olsun.

Iyi niyetli olmak hata degildir.iyi niyete saygisizlik hatadir.
gecmis olsun hocam
iyi niyet bazen kötü niyetli birine karsi gosterilirse hataya dönüşür.
Böyle durumlarda insanin cani sıkılıyor. Cok rahatsız ediyor bunaltiyor insanı.
En azından kendinizi fazla uzmeyin yasal yolla arayin hakkinizi o uğraşsin hocam.

Teşekkürler dostlar. Evet hata bende kabul ediyorum. Çok iyi niyetliyim. Benim için iyi bir ders oldu.

Abi cok gecmis olsun boyleler yuzunden birbirimize guvenimiz sarsılıyor yazık ...... insanlar birbirine guvenmeyecekmi yaa sen iyiliğin kralini yapmışsın anlayana abi tekrar geçmiş olsun

geçmiş olsun abi üzüldüm.

geçmiş olsun kardeşim.çok üzüldüm,ben bir karadenizliyim bu şahsın karadenizli olması beni eskra üzdü.şu hayatta manevi olarak neyimiz var,saygı,sevgi ve güven.bunları yitirdiğimiz vakit toplumsal çöküşler başlar.bu arkadaşa burdan sesleniyorum kardeşimizin alın terini,emeğini ve hakkını bir an önce gönder.kardeşimizin dediği gibi bu dünya fani,bu işin diğer tarafını düşün.bi hata yapmışsın erdemli davran hatandan geri dön.

allahın affetmediği tek günah KUL HAKKI.yarın ahirette bu arkadaşın işi çok zoooorrr........

Teşekkürler. Bugün yatıracağını söyledi bekliyoruz bakalım.

Moderatör tarafında düzenlendi: