• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dikkat yeni moda dolandırıcılık

Ali Nalbant

Süper Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA300 pa600 pa900 pa3x
Bazı vatandaşlar forma girip üye ismi kullanarak dolandırıcık yapıyor. Ornek.benim ilanınımı görüp benim adımı kullanarak cihazı gônder paranı hesaba yatırıyım gibi vaatlerle kandırıyolar daha önceden formdan alışverişi olan arkadaşların adını kullanıyolar dikkat edin

Cevap: Dikkat yeni moda dolandırıcılık

uyari icin tskler ali evet malesef vatan kansiz dolmus

Aslında o sefa benide aradı ben yemedim ortak noktada buluşalım parayı teslim ediyim orgun acelesi yok kargoya 1gün sonra verirsin dedim kabul etti sonradan vazgeçti ah bi gelseydi keşke ne hale gelicekti

e isi biliyor demekki gidip gitmeyece yeri seciyo

bu dolandırıcılar baskasının parasını alıp kacacaklarını anasını satsın anası yoksa karısını satsın karısı yoksa bacısını satsın o da yoksa kendini satsın tabiki para ederse daha iyi olur onlar icin soysuz serefsizler para kazanmak kolaymı kul hakkı yemek kadar kötu birsey varmı hayatta

Bazı vatandaşlar forma girip üye ismi kullanarak dolandırıcık yapıyor. Ornek.benim ilanınımı görüp benim adımı kullanarak cihazı gônder paranı hesaba yatırıyım gibi vaatlerle kandırıyolar daha önceden formdan alışverişi olan arkadaşların adını kullanıyolar dikkat edin

ilava bilgi : kişinin mesajlarına ve üyelik tarihlerine dikkat edin yeni konu ve üyelik tarihlerini mutlaka dikkate alın

benim ismimi kullanarak bi arkadaşı dolandırdı,ben ZAFER 1983 demiş,arkadaşda siteden tanıdık güvenilir diye aldanmış,sonuç olarak işin ucunda ben görünmeyince arkadaş dolandırıldığını anlıyo ama geç kalıyo tabi,üzücü bi durum hiçbir arkadaşımızın başına gelmesin temmenisi ile