• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Do-re müzik 'in ayıbı

erencngz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR-150 & Or700tr v2 PLUS
YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE DO-RE MÜZİK TEN OR700 V2 PLUS SİPARİŞİ VERDİK.KLAVYEMİZ SAĞ SAĞLİM ELİMİZE ULAŞTI.SPARİŞ VERİRKEN ÇANTA VE AYAKLIK SÖZÜ VERDİLER.KLAVYE İLE BİRLİKTE GELMEDİ ARADIK YOLLAYACAKLARINI SÖLEDİLER! 1 HAFTA BEKLEDİK ARADIK 2 GÜNE YOLLAYACAKLARINI SÖYLEDİLER GELMEDİ! ARADIK ELİNDE YOKMUŞ GELECEKMİŞ YOLLAYACAKMIŞ! PAZARTESİ SALI KARGOYA VERİCEZ DEDİLER!VE DAHA NE ARAMALAR YAPTIK ADAM YOLLUYACAM DİYOR AMA BELLKİ SALLIYOR BİRÇOK BAYİSİ OLAN BİR FİRMANIN VERDİĞİ SÖZÜ YERİNE GETİRMEMESİ ÇOK YIPRATTI BİZİ AİLE İÇİNDE KAVGALARA BİLE SEBEP OLUYOR.BUNA KİMSENİN HAKKI YOK.DO-RE MÜZİKTEN ALIŞ-VERİŞ YAPACAKLAR DİKKAT ETSİNLER SÖZLERİNDE DURMUYORLAR.(hangi şube olduğunu yazmıyorum herkes dikkat etsin!)

Cevap: Do-re müzik 'in ayıbı

Selam Kardeşim,

Çok şaşırdım. Şube dedin bilmiyorum hangi şube. Do-Re müzik esas yer izmirde. Ordan almadığım halde yamaha A300TR nin adaptörünü bile ücretiz göndermişlerdi bana.
Gülşah Hanım var orda. mail adresi gulsah@doremuzik.com.tr
Uludağ İhracatçı Birliğinden Uğur'un selamı var de. Problemini anlat. eminim çözecektir sorunu.

Çok teşekkür ederim abi bilgilendirme için fakat böyle bir adres gözükmüyor DO-RE nin sitesinde değişmiş sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

böyle bi firmanın böyle bi hareket sergilemesi hoş değil.inşallah problem çözülür.

İnşallah çözülür

bende aldıgımda banada çantayı yollamamışlardı telefon baskısıyla yollamışlardı:)
çanta dediğin kaç para, itibar kaybetmekdense para kaybetmeyi yeğlerim demiş biriler....

ben Ankara Do-Re müzikten yaparım alışverişlerimi, bugüne kadar sıkıntı yaşamadım hiç, umarım problem çözülür...

Kardesim sen mail atmayi denedin mi? Bi dene. Olmazsa ben yarin ararim gulsah hanimi

.
Bu problemin çözülecektir mutlaka.

Gerçekten de ellerinde olmayabilir.

Bende klavye aldığım zaman çanta yoktu ancak daha sonra kargoyla yolladılar.

Büyük bir firmanın ticari itibarı açısından böyle sallama yöntemine gideceğini düşünmüyorum.

Umarım inşallah kısa sürede probleminiz çözülür...

.
Bu problemin çözülecektir mutlaka.

Gerçekten de ellerinde olmayabilir.

Bende klavye aldığım zaman çanta yoktu ancak daha sonra kargoyla yolladılar.

Büyük bir firmanın ticari itibarı açısından böyle sallama yöntemine gideceğini düşünmüyorum.

Umarım inşallah kısa sürede probleminiz çözülür...

Abi ilgilendiğin için teşekkür ederim.Bende ilk başta sizin gibi ellerinde olmayacağını düşündüm de okadar mağazası var hiç birinde yokmu yani?Koskoca 1 aydır temin edemediler mi?Umarım çözülür abi.Ben bundan önceki klavyemi de (a300tr) bu firmadan aldım.Gayet memnun kalmıştım zaten oyüzden or700de bu firmadan aldım.Onlara okadar güvendim ki oraya gitmeden kargoyla istetdim.Ama sonrasında bunun yaşanması beni ve ailemi çok üzdü.Bir yandan büyük firma yapmaz bunu diyorum.Diğer yandan güvendik hata mı ettik diyorum.Gerçekten çanta ve ayaklık çok büyük bi para değil ama mağdem bu şekilde bir söz verdiniz 1 aydır neyi bekliyoruz onu anlamıyorum.Birde tekil şahıs üzerine konuşmuyorum bu yüzden isim ve mağaza ismi vermiyorum genel olarak konuşuyorum ilgilenenlere çok çok teşekkür ederim.