• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dostluklar orgun markasına göremi oluyor

Cevap: dostluklar orgun markasına göremi oluyor

Sevgili kardesim maalesef Türkiye gercegi bu. Bireysel özgürlügünü tadamamis bir toplumuz biz. Herkes kendini bir tür rütbelerle donatiyor.Kullandigimiz arabadan tutunda , cebimizdeki telefona kadar hertürlü takilarla süslüyoruz kendimizi...Tuttugumuz takim bile
kisiligimizden daha ön plana cikiyor.
Bu yüzden insanlara kizmamak lazim ve kisiliginin önplana cikmasini engelleyen unsurlar olabiliyor.Ne bileyim bu ailesi icin , yada cocuklari icin kisiliginden ödun vermek zorunda kalabiliyor.Onurmu yoksa ekmekmi ? Onuru secmek her kisinin harci
degil.Hele hele cocuklari ve ailesi icin tercih yapmak zorunda kalirsa.
.....
Birazda ciddiyetten uzaklasalim ... Benim önerim darbuka calalim . Göreceksiniz sorunlar daha azalicak.:)
...
Saygi ve sevgilerimle

org seni kullanmasın sen orgu kullan derdi bir hocam:) buda bunun bir parçası olarak görülebilir yaşarcım.saygı ve sevgilerimi sunuyorum sana dostum.sana katılıyorum.

Görüldüğü gibi herzaman menfaat önde geliyor ve ilginç bir konuda adama kullandığı orga göre değer veriliyor:)

Zaten burdaki tanışıklık tamamen sanal.O yüzden gerçek hayatta yaşamı bir şekilde paylaştığımız arkadaşlıklarla burdaki ortamı bir tutamayız.beklentileride ona göre belirlemek lazım.Mesela birisi sizden bir konuda yardım ister sizde paylaşırsınız bir dahada diyalog olmaz.bunu yaparken kimdi nasıl biriydi bu paylaşıma değer birimiydi şeklinde sorgulamalar yapmazsınız.Ama ben burdaki paylaşım ve diyaloglardan hareketle siteden bazı üyelerle gerçek yaşamda dostluğu paylaşmayı onları tanımayı isterdim.

burada tanıyıp tanıştığım arkadaşlarım abilerim oldu hasan abi gibi o bir yamaha kullanıcısı bende öyleydim şimdi, korg kullanıyorum marka önemli değil arkadaşlar önce bi adamda kişilik olacak.millet karşılaştırma yaparken ben keşke daha iyi markalar rakip orglar çıksınki fiyatları daha uygun olsun ve alabilelim düşüncesindeyken forumlarda bu tür tartışmaların haddi hesabı yok.haklısın abi ne yazıkki bu tür adamlar var piyasada.

burada tanıyıp tanıştığım arkadaşlarım abilerim oldu hasan abi gibi o bir yamaha kullanıcısı bende öyleydim şimdi, korg kullanıyorum marka önemli değil arkadaşlar önce bi adamda kişilik olacak.millet karşılaştırma yaparken ben keşke daha iyi markalar rakip orglar çıksınki fiyatları daha uygun olsun ve alabilelim düşüncesindeyken forumlarda bu tür tartışmaların haddi hesabı yok.haklısın abi ne yazıkki bu tür adamlar var piyasada.

benim tanıdıhım kişiler arasında x marka kullanan arkadaşlarım var ama hiç bir

zaman bölünme yada irtibat kesme yaşamadık

burda ki arkadaşlarım la bile

keşanlı üstadım güzel yorum lamıştır

saygılar yaşar bey

sanal bir alemde ne kadar dost ve arkadas olunur o ayri bir konu,sadece benim dikkatimi ceken sey demolarini korg la(BUTUN MODELLERI)paylasan arkadaslara yazilan yorum sayisiyla diger orglarla yapilan demolarin yorum sayilarina baktiginizda arada cok buyuk farklar oldugunu goreceksiniz buda hala marka bagimliligimizin devam ettigini goreceksiniz.

Insanlar, dogdukları yere göre, siyasi düşüncesine göre, tuttukları takıma göre, dini mezheplerine göre kutuplaşdıgı bir ülkede senin söylediğin org markasına göre arkadaşlık yapması çok doğal geliyor bana

Yasar abinin yorumundan bagimsiz olarak
Kisinin kullandigi cihazla ilgili konu yada demolara daha fazla ilgi gostermesi bence gayet dogal...
Misal pa3x kullanan birinin Mustafa abiyi takip etmesi yada benim hergun Necdet Caner abi demo atmismi acaba diye umutla takip etmem gibi :)
Cunku Cihazin kapasitesi nedir yada neler yapilabilir gibi soru isaretleri var hepimizin kafasinda...
Not:bu Yazdigimin Yasar abinin yorumu ile ilgisi yok zira O neye istinaden bu konuyu acti bilemiyorum...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri