• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dostluklar orgun markasına göremi oluyor

Cevap: dostluklar orgun markasına göremi oluyor

hoşgeldiniz

markalarla dostluk değilde guruplaşma olduğuna hepimiz şahidiz...farklı marka hatta model kullandığınızda(özellikle bu model eski yıllara aitse)guruptan dışlanıyorsunuz...dostluk konusunda ise M.Keşanlı ya katılıyorum...
şimdi birazda gırgır yapalım;ben çoğu müzisyen ortamında aletler satılırken alıcı test edilsin diye espriler yapardım...aleti kullanabilecek kapasitesi var mı?ne tür müzik yapıyor?müzisyen kişiliği var mı? vs....diye...
çevrenize bir bakın kendi bölgenizde kaç müzisyen bu aletlere layık?..
benim bölgemde korg pa 800 ler diye bir gurup vardı..şim x lere terfi ettiler...bu gurubu toplasanız bir müzisyen etmez....ama adamlarda bir küstahlık var anlatamam...bu insanlarla bırakın arkadaş dost olmayı,selam vermezseniz hayrınıza olur...
(bende yazdıkca damdan dama atlıyorum yaw...)
sevgiler hepinize.....

suleyman erol abi sana katiliyorum benim cevremdede var bu tür gruplaşmalar 20yıllık muzısyenler bıde bundan 15yıl önce bukadar markalar yoktu ozaman neyapıyolardı.

suleyman erol abi sana katiliyorum benim cevremdede var bu tür gruplaşmalar 20yıllık muzısyenler bıde bundan 15yıl önce bukadar markalar yoktu ozaman neyapıyolardı.
Pislikler hep vardı,hep var olacak:mad:...Keşanlı nın dediği gibi basitliklerini ve yetersizliklerini ancak böyle kamufle edebiliyorlar...;)

Kullandıkları orglardan dolayı küçümsenenlerde hor görülenler de olmuştur. Bunlardan biri de benim. Zamanın behrinde yokluk zamanlarımda düğüne üzerine ritim yazılabilen amatör org ile düğünlere gittiğim olmuştur. "Bu orgdan bu ritim bu ses nasıl çıkıyor" şeklinde benim kullandığım orgu beğenmeyenler hayret içinde kalmıştır. Sonuçta kullandığımız bir enstruman, tabiki teknolojisinin güncel olmasını isteriz ama; onu da çalamadıktan sonra 20 bin dolarlık cihaz olsa nafiledir. Orgu beğenmezsen satar değiştirirsin, ya dostluklar? Namludan çıkan kurşun misali kırdığın kalbi tamir edemezsin....

Ustad muzik sevgi huzun hepsini kaldırıyor ama sahtekarlıgı uc kavıtcılıgı kaldırmıyor maleseff ama en sahtekar insanlarda muzik dunyasında bence dostluga gelince 2 turlu dostluk vardır gercek dost ve ticari dost muzikı dunyasında dostluk biraz ticariye dayanıyor malesef o sebebten insanlar buna uzuluyor para kazanmasi kolay ama dost kazanmasi kolay degil bunu kimse unutmasin

Aslında saçma tabiki ama sanırım insanlar ihtiyaçlarına göre davranınca böyle bir sonuç ortaya çıkıyor herhalde. Bence bu konudan sonra daha duyarlı davranılacaktır sanırım. Sağlıcakla kal.

en değerli varlığın,insanlık, olduğunu unutmadığımız sürece bence herkes aynı görüşte birleşir..aynı bu konudaki ortak görüş gibi...konuya iştarak ettiğiniz için hepinize tekrar teşekkür ederim.

Hayat kisa bakin villa real teknik direktorle imzayi atiyor ertesi gun yeni teknik direktor mefta....
Onun icin degmez kalp kirmaya ;)

ben genelde bu sitede polemik e giren tüm isimleri biliyorum yani kofları bu sitede bi cok kişiyide dinledim aletini calamayan calamadıgı icin aletin teknik özelliklerini bahseden kişileride iyi biliyorum adam övünüyo okurken detone allah askına arkadaslarım hangi müzisyen okurken detone olur ............ anlık istemeden evet ama eserin basından sonuna kadar asla o müzik ...kendir böleleri markacılık yapıyo verin piyanistin eline e 40 i 30 neler yapıyo verin esegin eline pa x 3 nebim ne marka aleti ne yapiyo benim bildigim bisey var dostluklar bakidir rekabete evet bizi gelistirir ama ne sahte sevgiliye nede sahte müzik s kenlere saygım yok olamaz saygılarımla

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri