• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

dostluklar orgun markasına göremi oluyor

Cevap: dostluklar orgun markasına göremi oluyor

abi nedense insanların işi düşününce hatırlanıyoruz

marka değiştirmeye gerek yok elinde kullandıgın seti ver de bakalım veriyormu :)

marka değiştirmeye gerek yok elinde kullandıgın seti ver de bakalım veriyormu :)

Verirse iyi vermezse kotu :)
Buda guzel !
Keske birde Armut pis agzima dus mantigindan kurtulabilsek ...

Dostluk gönul isidir.Emek hirsizligi ise yüzkarasi bir suctur. Ancak ve ancak emegi gecen
kisinin paylasimi olursa eyvallah.
Saygi ve sevgilerimle

Dostluk gönul isidir.Emek hirsizligi ise yüzkarasi bir suctur. Ancak ve ancak emegi gecen
kisinin paylasimi olursa eyvallah.
Saygi ve sevgilerimle

Buyrun iste Olay bu, Altina imzami Atarim :)
Helal Abi Agzina saglik....

öncelikle herkese katılımlarından dolayı teşekkür ederim,sağolunuz...bu konu benim uzun süredir dikkati çeken olaydı..sevgili ilker demo olayına bağlamış ve konuyu neye istinaden açtığımı sormuş..konu açarken demo aklıma bile gelmedi..ben gördüğü yazdım sadece..benim bir avantajım ben olaya objektif bakmam..çünkü korg yamaha ketron roland ve gem hangi marka olursa olsun umrumda değil..çünkü bu aletler benim için üretilmiş..yani tüketici için..istediğimi almam hür irademe bağlı..objektif bakmamın sebebi ise şu,gerçi bunu yazarken inanın utanıyorum,çünkü aranızda bazılarınız kendini beğenmiş dersiniz diye korkuyorum benim için klavye almak marketten sigara almak kadar basit bişey..her markayı kullandığım için yorumlarım objektif olur..o yüzdendirki markaaya göre adam seçen arkadaşlık kuran insanları gördükçe şaşırıyorum..zaten bu tür insanlar benim dostum olamaz.ben gerek bu sitede gerekse başka sitede görüştüğüm facede msnde hatta ve hatta gerçek hayatta evimde beni ziyaret eden dostlarımla görüşmeyi sürdürüyorum..herşey hayata bakış açısıyla ilgilidir..neye niçin baktığınız önemlidir..tekrar herkese konuya iştirak ettiği için sonsuz teşekkürlerimi yolluyorum...saygılarımlaa
not:teşekür butonum sınırlı sayıda olduğu için bitti.buton gelince kullanıcam

Moderatör tarafında düzenlendi:

Boyle bir Yargiya nasil vardiginizi anlayamadim Abi O bakimdan Acilan Konulara ve/veya Demolara olan ilgi alakaya goremi yazdiniz acaba dedim :)
Ki Ona istinaden bu kaniya varmissiniz
Anladigim kadariyla Ortada belli birsey yok sizin sahsi fikriniz ...
Ben O tarz birseye rastlamadim sahsen Yanliz kisilerin Kullandigi markaya daha fazla ilgi alaka gostermesi cok normal bu hersey icin boyledir Forumlarda...
Dogal olarakta O konuda fikrini beyan etmis kisilerlede arkadaslik Bagi kurulur gun be gun :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Boyle bir Yargiya nasil vardiginizi anlayamadim Abi O bakimdan Acilan Konulara ve/veya Demolara olan ilgi alakaya goremi yazdiniz acaba dedim :)
Ki Ona istinaden bu kaniya varmissiniz
Anladigim kadariyla Ortada belli birsey yok sizin sahsi fikriniz ...
Ben O tarz birseye rastlamadim sahsen Yanliz kisilerin Kullandigi markaya daha fazla ilgi alaka gostermesi cok normal bu hersey icin boyledir Forumlarda...
Dogal olarakta O konuda fikrini beyan etmis kisilerlede arkadaslik Bagi kurulur gun be gun :)

bahsetiğin konuyla alaksı yok,olması imkansız zaten benim için ilker..istiyen istediği bağı kurar tabiki,bu o kişinin hür iradesi...

Marka bağımlılığını bırakıp kaliteli müzikler üretmek için çalışsak daha iyi olacak. Elimizdeki orgları en etkili şekilde kullanamadıktan sonra son model klavyelere sahip olmanın bir anlamı yok. Tonlarca paraya son sistem org satın alınıp müzik adına birşey yapılmıyorsa yanlış giden birşeyler var demektir. Org, müzik için sadece bir araçtır. Dostluk tabiki en önemli şey. Sanal ortamlarda bu tip konulara çok da takılmamak lazım. Daha önce hiç karşılaşmadığımız kişiler ile aynı platformda bulunuyoruz. Kimin ne olduğunu, ne amaçla hareket ettiğini tam anlamıyla bilemeyiz. Bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunan çok sayıda arkadaş olduğu gibi aradığını bulduktan sonra buralara hiç uğramayan insanlar da var. Genelde forumda sürekli takılanlar belli.

selamlar.
aileye yeni katıldım. kendi halinde bir iş adamıyım. bende amatörce evde hobi amaçlı müzikle uğraşıyorum, dediğinize sonuna kadar katılıyorum. Oysa sorunlarımızı müzik konusundaki paylaşımlarımızı devam ettirmek üzere buraya katıldım. ve müzik konusundaki bilgilerini aktaranlara şimdiden sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.
saygılarımla

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri