• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dr salim yardim.......

• Konbuyu başlatan hupol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

hupol

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Salim kardeşim öncelikle selamlar sana bir soru sormak istiyorum bende a2000den kalan emo USB var ve bunu ben yeni aldigim s770 te kullanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor...çok tesekkur ederim ..

Cevap: Dr salim yardim.......

Salim kardeşim öncelikle selamlar sana bir soru sormak istiyorum bende a2000den kalan emo USB var ve bunu ben yeni aldigim s770 te kullanmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor...çok tesekkur ederim ..

Salim de cevap verecektir, ancak ben de yorum yazayım dedim. S770 e, önceki kullandığımız emo usbler malesef olmuyor. İşletim sistemleri yani okudukları dosya sistemi farklı. Emo muzik, yeni, nesil yamaha lara (s770-s970-a3000) özel usb çıkaracak tabiki de para ile satacak. Onu beklemeniz gerekiyor.

bi usb en kötü 500 tl :(

yetenek ve bilgi paraya dönüşüyor
uzun zamanda emek vererek para kazanıyorlar bizlerde onların sayesinde para kazanıyoruz
bir iki dugun de set için calicaz

Salim de cevap verecektir, ancak ben de yorum yazayım dedim. S770 e, önceki kullandığımız emo usbler malesef olmuyor. İşletim sistemleri yani okudukları dosya sistemi farklı. Emo muzik, yeni, nesil yamaha lara (s770-s970-a3000) özel usb çıkaracak tabiki de para ile satacak. Onu beklemeniz gerekiyor.

Emo'nun set çıkaracağına emin misiniz? Hİç öyle bir açıklama yok...