• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dr.Salim'e sonsuz Teşekkür

• Konbuyu başlatan mhc105
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 13
  • Görülen : 4K

mhc105

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros2
Evet arkadaşlar haftasonu kafamın karıştığı içinden nasıl çıkacağımı bilemediğim yerde yine Dr.Salim kardeşim yardımıma yetişti.İlgisini alakasını bilgisini ve yardım elini hiç bir karşılık gözetmeksizin esirgemedi ve sorunumu çözüp Tyros tan aldığım zevki bir kat daha arttırdı.Kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve kıymetini bilelim diyorum.İyi ki varsın Salim'im...

Cevap: Dr.Salim'e sonsuz Teşekkür

Bende aynı düşüncedeyim. Özellikle eskişehire gidip o mübarek insanla tanışacağım. En kısa zamanda inşallah. Allah işlerini rast getirsin.

fr den slmlar e adam bosuna doktor olmamis hastaya tabiki yardimi olcak allah razi olsun zaten yamahayi ayakda tutan bi kac arkadasdan birisi elbetdeki sahip cikilmasi gereken birisi

benimde bir sorum olacak merak ettiğim için soruyorum. yamaha or700 v1 çıktıgında birsürü set var dogdu set-fuat set şimdi bunlar yamaha adına yardımcı olmuyorlar mı. ne olduda orhan abi fuat abi doğdu felan bişey mi oldu da?

benimde bir sorum olacak merak ettiğim için soruyorum. yamaha or700 v1 çıktıgında birsürü set var dogdu set-fuat set şimdi bunlar yamaha adına yardımcı olmuyorlar mı. ne olduda orhan abi fuat abi doğdu felan bişey mi oldu da?

usdat konuyu iyice okumadin yada dikkat etmemisin yorum yazanlara bakarsan yazilarda su yazar yamahaya el atan bi kac arkadas deniyo ama olay su mesala ben salimle surekli msnde gorusuyorum ve cogu arkadasda aynidir ama orhan yada fuatin belki msn leri olmayan arkadas cokdur oyuzden ancak salimle bagalnti kurabildikleri icin sagolsun o ilgileniyor vede normal inaniyorumki fuat orhan ersoy dogdu nun da msn yada iletism adresi olsa eminimki onlarda yardimci olurlar zaten ole olmasa setleri paylasmazlar bu insanlar yani frden slmlar

demek istediğinizi anladım. sürekli güncellemelerde salim abi batuhan abi yazıyor ya o yüzden sordum yani onlarında ritimlere güncellemelere katkısı faydası var mı diye sormuştum yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

bişey daha sorcam. şuan güncellemlere devam ediyor plus ın ritimlerde yetiyor allaha şükür ritim istemiycem ama şuan set yapacak veya yapım aşamasında olan var mı?önceden v1 de yapıldıgı gibi.

valla usdat guncellemeler devam ediyo v2 icin galiba bende yapdigim ritimleri zaten paylasiyom or700 ler de okuyabiliyo

V1 döneminde bir güncelleme sözü verilmemişti. Alet yeniydi ve ritim eksiği bi nebze de olsa vardı.

Dore müzik orhana bir set yaptırdı. Ben, aleti tanıtma amaçlı bi set yapmıştım. Daha sonra Fuatla ikimiz bir ortak set yapmıştık.

Daha sonra v2 ve v2plus projeleri ersnasında güncelleme sözü verildi. Şuanda o ay kimin üzerine görev düşüyorsa, güncellemeyi o yapıyor. Kısacası durum bundan ibaret.