• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dr Salimin Dikkatine String

Cevap: Dr Salimin Dikkatine String

eVet cihaz elime ulaştığında türk çalışmalarına ve tantımlarına başlayacağım. Cihaz herkese açık bir cihaz. İsteyen istediği sample sesi hazırlayabilir. Ritim olayına gelince şuanda arrnger sistemini tanımıyorum. Ama eğer bekleediim gibi gelirse, evet tüm aletlerin ritimlerini de çalıştırma imkanı bulabiliriz.

Bu cihaz bana 1 hafta önce gelecekti. Fakat DHL kargo ile problemler yaşadık. Cihaz italyaya geri gönderildi, onlar da tekrar normal postayla gönderdiler.

Elime ulaştığında ben önce kullanılabilirliğini tes edeceğim ardından ise tanıtım aşamasını halledeceğim.Eğer herşey umduğum gibi olursa, çok süre geçmeden de ithalatına başlayacğaım. Buraya kadar olan tüm konuları firma ile birebir görüştüm zaten. İnş. yeni bir cihazla tanışacğaız.

İnşallah sayın hocam, güzel haberlerinizi bekliyoruz..
Bu arada yine aşağıda verdiğim linklerde korg M3'teki yaylıyı ve Triton extreme'deki klarneti breath control'süz ve pedalsız bu cihazda yapabilirseniz on numara olur.. Cihazı kaç lira olursa olsun tereddütsüz alırım..
Yaylı :[ame=http://www.youtube.com/watch?v=E3PsArufsdA]ork.ZIHNILER 2011-novi pazart - YouTube[/ame]
Klarnet :[ame=http://www.youtube.com/watch?v=8nqWO-2N6yE]Armin Klarinet Korg-MOSS - YouTube[/ame]
Saygılar - İyi çalışmalar

harbi çok tatlı bi yaylı bee bu ... salim yapmışsın gene yapacanı ..:D

1.si yaylı m3 radias strings :) 2.si extreme klarnet değil o klavye korg triton classic moss klarnettir sadece triton 1000tl moss bord 1100tl dir bunların hepsi para ;) ve diğer konu yazmışsınız pedalsız ve breeth siz demişsiniz pedal yada breth in amacını bilmiyorsunuz sanırım bende pedal kullanıyorum amacı ses darbesi ve ses volumudur ben çok dandik keman tınısını bile pedalla birebir yapıyorum bu sesler güzel çıkıyorsa bordlar ve pedal sayesindedir yoksa bizim türkiyede çok kaliteli müzisyenler var ama pa800le denerseniz tabiki bunlar daha iyi çalıyor gibi görünürler ama bizim tr de çok daha kalitelileri var yeterki şu pa800 pa3x bu gibi klavyelerden uzaklaşsalar moss bord radias bord gibi bord seslerinden faydalansalar daha güzel şeyler çıkar saygılar

eVet cihaz elime ulaştığında türk çalışmalarına ve tantımlarına başlayacağım. Cihaz herkese açık bir cihaz. İsteyen istediği sample sesi hazırlayabilir. Ritim olayına gelince şuanda arrnger sistemini tanımıyorum. Ama eğer bekleediim gibi gelirse, evet tüm aletlerin ritimlerini de çalıştırma imkanı bulabiliriz.

Bu cihaz bana 1 hafta önce gelecekti. Fakat DHL kargo ile problemler yaşadık. Cihaz italyaya geri gönderildi, onlar da tekrar normal postayla gönderdiler.

Elime ulaştığında ben önce kullanılabilirliğini tes edeceğim ardından ise tanıtım aşamasını halledeceğim.Eğer herşey umduğum gibi olursa, çok süre geçmeden de ithalatına başlayacğaım. Buraya kadar olan tüm konuları firma ile birebir görüştüm zaten. İnş. yeni bir cihazla tanışacğaız.

Salim Hocam,

Cihaz elinize geçmedi mi daha?
Son durum nedir?

Saygılar