• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Düğün işine başlıycam tesisat konusunda yardımlarınızı bekliyoru

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
evett artık kendi tesisatımla düğüne gitmek istiyorum ve kabin mikser filan almak istiyorum abilerim bu ilandaki kabinleri büyük ölçüde alıcam sizce nasıl 4 tane iş yaparmı düğün için ideal mi ve başka önerileriniz nelerdir bekliyorum

Cevap: Düğün işine başlıycam tesisat konusunda yardımlarınızı bekliyoru

hadi yokmu fikir sahibi olan

dostum butcen nedir bilmiyorum ama bu isi uzun yillara yapacaksan ve bir kere alip adam gibi ses almak istiyorsan bence avrupa dynacor-electrovoice almani tavsiye ederim.
bende 2 adet electrovoice elx 115 modeli hoparlor var.cok temiz sifir gibi kiliflarida var.bir adette dynacord powermate 1000-2 anfi 2x700 veririz sana omur boyu kullanirsin.iki kolon ve 1 anfi 5700 tl olur.dusunursen goruselim.05325994487 numaram

hocam bunlar açık havada sana hiç tat vermez istersen iyice bir araştır....satan arkadaşada mani olmayalım zevkler tartışılmaz
ben açık hava düğünlerini bayagı yüklü kolonla yapıyorum o yüzden yanlış bişi demek istemem hayırlı olsun

abi ben alıcam şimdilik idare etsin para kazanıım sonr esas sistem kurucam bana geçici olarak düğünlerde idare edeceğim kabinler lazım bütçe kısıtlı

ilanda anfi mikser olayını göremedim hoparlörler yeterli değil ama ben olsam almazdım. doğans41 in cihazları bence harikulade bütçeni biraz daha zorla anlardan al derim. werfedal pek iş yapmaz saygı ve sevgilerimle

başka düşüncesi olan ve bütçeli kabin önerisi olan yazsın

kardeşim bütçeni söylersen yardımcı olmaya çalışırız

abi ben zaten öyle full hafta düğün çamıcam şimdilik tanıdık işi akraba filan 2000 bütçem var bu ilandaki kabinleri düşünüyorum 4 tanesi iş yapmaz mı fiyatı nasıl?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrb kardes sana hem ucuz hem saglam tesisat onerilerim
icler full p.audio 400watt prima devreli p.audio tweeteri tanesi 500 tl sifir acik hava kabinleri
anfi olarakta startech ps1000 sifir kutusunda 4 kolon+ anfi mikser hepsi sifir canavar gibi toplam 3000 tl

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri