• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Düğün işine başlıycam yardımlarınızı bekliyorum

seco_35

Paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800-PA 3X
evett artık kendi tesisatımla düğüne gitmek istiyorum ve kabin mikser filan almak istiyorum abilerim bu ilandaki kabinleri büyük ölçüde alıcam sizce nasıl 4 tane iş yaparmı düğün için ideal mi ve başka önerileriniz nelerdir bekliyorum

Cevap: Düğün işine başlıycam yardımlarınızı bekliyorum

Kabin 4 Yerine 2 Kule al yanına 2 de küçük kabin anfin güçlüyse .

wharefedale alma arkadaşım...

merhaba kardes bende kople tesisat var hepde hesaplı vercem 1 tane korgp 8a0 16lık kart ve cok temiz 4 tane tromba höperler 2yollu temiz 1 tane 1200 vatlık küp hanmi atelsan marka cok kuclu ve tonlu acık havada birebir 1tane telsiz mikrfon ve ayaklıkar bunları hesaplı vecem ben konyalıy9ım ararsan yardımcı olurum bekliyorum 0530 242 52 70 cok hesaplı

Seco öncelikle Allah hayırlı işler ve bol kazançlar nasip etsin. Sana tavsiyem en az 800 Watt RMS iki tane subbass ve 2 ya da 4 tane en az 400 Watt RMS iki yollu kabin. Subbass aktif olursa daha verimli olur. Bu yatırımı bir kez yapıp bilinçli kullandığın takdirde uzun zaman başın ağrımadan bu tesisattan ekmek yersin. Hatta istersen sana marka model olarak önerilerimi de sunabilirim.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri