• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Dynacord powermate 1000-2

• Konbuyu başlatan ferit
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 14
  • Görülen : 4K

ferit

Paylaşımcı Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha pss55,roland ve korg pa 800
EN TEMİZ Dynacord powermate 1000-2

DYNACORD POWERMATE 1000-2 .... 2x700 watt...ORJİNAL ALMAN MALIDIR VE ATEMPO ÇIKIŞLIDIR...ATEMPODA SERİ NO KAYDIR VARDIR..FATURALIDIR...

TEKSTİL İŞİYLE UĞRAŞIYORUM HOBY AMAÇLI MÜZİK YAPIYORUM...ALET ÇOK ÇOK AMA ÇOK TEMİZ DİR...LEKE YOKTUR....ÇOK İDDA EDİYORUM....BÖYLESİNİ BULAMAZSINIZ...AMBALAJINDAN ÇIKANLA DA YANYANA KOYUN HİÇ BİR FARKI YOKTUR...Boşu boşuna ambalajına para vermeyin derim.......3.500 TL.. 505 658 34 97

NOT= FİYATINI 3.400 TL.. Yaptım...

Alet Dün ( 11.12.2012 ) Antalya da muzik yapan degerli izmirli muzisyen kardeşim Serkan a satılmıştır....!!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Dynacord powermate 1000-2

İlan Günceldir....
Powermate 1000-3 ile de takas olabilir üstüne fark veririm...

ilan günceldir.... dynacord F-8 SUB BAS la takas olabilir....

EN TEMİZ Dynacord powerMate 1000-2

dynacord powermate-1000 ... 2x700 bu cihazı çakma veya çin mallarıyla karıştırmayın....tamamen orjinal alman malıdır....piyatıda temizligine göre normaldir hatta uygundur..çünkü sıfırdan hiç bir farkı yoktur...... ve bu yüzden 2.el cihaz alacaklardan daha çok ... sıfır cihaz almak isteyenler düşünsün, yada sıfır cihaz alıyorum diye düşünün derim.... çünkü sıfırından hiç bir farkı yok....boşuna ambalajına para vermeyin derim...

ilan günceldir...

---- arkadaşlar piyasada ki ilanlara baktım da... PoweMate-1000-2 ye ....genellikle ortalama 3.200TL ile 3.750 TL arasında fiyat istiyorlar....cihazım 2.el cihaz almak isteyenlere 200-300-TL..gibi biraz pahalı gelebilir...

----- ( 2.900 - 3.000 TL isteyenler BİLE var ama ben onları pek düşünmeyin derim.....çünkü aletin potları temizlenmiş, bakımı yapılmış, şu an sorunsuz çaışıyor, bi sorunu yok falan gibi şeyler yazıyorlar demek ki alet açılmış ve Bİ ŞEKİLDE TAMİR GÖRMÜŞ... sadece temizlenmiş bile OLSA ...... demek ki bayagı bir kullanılmış ki ondan temizlenmiş tir .... tamir görüp görmediğini siz düşünün...derim...

---- *O yüzden benim cihazı daha çok sıfır cihaz almak isteyen arkadaşlar düşünsün derim...... çünkü cihaz ın temizliğinden süphe duyanların yol parasını da öderim...saygılar...

hayırlı satışlarınız olsun...

alet nasil usta hic tamir gördümü ici dısı acıldımı hic pot sorunları varmı cıkıslarında sorun varmı bırde alet nerede gorusmemız mumkun mu

ewt istanbul içi ise görüşebiliriz.

alet nasil usta hic tamir gördümü ici dısı acıldımı hic pot sorunları varmı cıkıslarında sorun varmı bırde alet nerede gorusmemız mumkun mu

Kardeşim ilanı ilk açtığımda yazdıklarımı okumadın mı.... bi oku istersen... ben sıfırından hiç bir farkı yok diyorum... toplam 10 iş de ya kullanılmıştır yada kullanılmamıştır.... benim aleti 2.el alacaklara belki bir kaç yüz TL. pahalı gelebilir... o yuzden aletimi sıfır alet almak isteyen arkadaşlar düşünsün ve ambalajına boşa fazla para vermesin diyorum....

-- MADEM SORDUN TEKRAR SÖYLEYİM..( sen tamir gördümü açıldımı falan demişsin )... cihazım hiç birşekilde kesinlikle ve kesinlikle açılmamıştır ki dolayısı ile normal olarak kesinlikle tamir görmemiştir..böyle olduğundan kesinlikle de ne potunda nede başka hiç bir yerinde en ufak bir sorunu yoktur....SIFIRINI AMBALAJINDAN AÇIN YAN YANA KOYUN KESİNLİKLE HİÇ BİR FARKI YOKTUR.....DİYORUM....

Cihaz KARAMAN da dır... gelip görmeden almayın ...görmeden alacaklara da satmam... zaten görünce de hak verip tşk.edeceksiniz... eger alet dediğim gibi cıkmazsa da yol paranızı 2 misli olarak geri size veririm.....

--Cihaz dediğim gibi çıkmaz ise hem yol paranızı verecegim hemde zamanınızı bosa harcadıgınız ıcın 2.bir yol parası daha verecegim o kadar iddalıyım..... bilmem artık bunun üzerine başka bir söz söylemeye gerek varmı......

ewt istanbul içi ise görüşebiliriz.

malesef İst.dışı Karaman da isterseniz gelip görebilirsiniz..alet de dediğim gibi çıkmazsa yol paranızı 2 misli olarak öderim..o derece aletime güveniyorum..........

505 658 34 97 herkese hayırlı işler bol kazanclar.......