• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ea 7 den yok mu bi haber?

Cevap: ea 7 den yok mu bi haber?

yeni birşey yok henüz

iddalı olan ve iyi bir şeyler yapma çabasında olan sadece Roland Türkiye . japonların bizi pek kazıdığı yok bence

japonlarla bizim fazla işimiz yok,
önemli olan türkiyedeki set çalışmaları, sanıyorum emo desteği olacak.

O videolar aylardır var zaten. Yeni değil. Ben hergün takipteyim zaten. Bizim tarzımıza ve müzik türümüze en yakın "Halilit" olarak yüklenmiş videolar. Bahsettiğim videolarda sağ el eşlik için oldukça zengin paylaşılmış sample videolar var. Ve çok başarılı. Ancak ritimler açısından fabrikasyon davul kitleri dışında sonradan cihaza yüklenmiş sample kullanıcı davul kitiyle yazılmış ritimlerin paylaşıldığı bir video hala eklenmedi. Eğer zahmet olmuyacaksa cihazı yurtdışından satın almış olan arkadaşlar varsa özellikle sample olarak yüklenmiş darbuka tonlarıyla yazılmış ritimler paylaşırlarsa mutlu olurum. E-A7'nin kullanıcı sampling davul kitleri ile yazılmış ritimlerdeki performansını çok merak ediyorum.

Ula yanlis yazmisim 1189 euro ama roland turkiye dediki 1385 dolar olacakmis 4000 lira yani