• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

or700 v2 PluS Breath Controllerı Nerden Alabilirim?

erencngz

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
YAMAHA PSR-150 & Or700tr v2 PLUS
Merhabalar herkese iyi bir haftasonu dilerim.Forum içerisinde bir kaç konu var fakat tatmin edici cevaplar verilmemiş.Şimdi v2 plus ıma Breath Con. takmak istiyorum bunu aşağı yukarı fiyatı ve bulabileceğim yerler hakkında bilgi verebilirmisiz?

Cevap: or700 v2 PluS Breath Controllerı Nerden Alabilirim?

yamahanın bu aletınde ıyı olmuyor oo ben kuulndımm en ıyı verımı korgta verıyor izmirde bor muzık satıyor 3 upper desteklı yınede almak ıstersen 650 tl galıba sıfırı tahmını

bu cihazı bir incele

yamahanın bu aletınde ıyı olmuyor oo ben kuulndımm en ıyı verımı korgta verıyor izmirde bor muzık satıyor 3 upper desteklı yınede almak ıstersen 650 tl galıba sıfırı tahmını

teşekkürler ilginiz için

güncell......

juzisound diye bir arama yap bulgaristandan satiyorlar Skype uzeri kontak kurabilirsin bende var memnunum ,Ekrani var ,3 upper control ,ses parlakligi in cik ,efeckt in cik ve benzeri bussuru ayari var ve bunlari kafana gore combine edebiliyorsun tavsiye ederim ....

juzisound diye bir arama yap bulgaristandan satiyorlar Skype uzeri kontak kurabilirsin bende var memnunum ,Ekrani var ,3 upper control ,ses parlakligi in cik ,efeckt in cik ve benzeri bussuru ayari var ve bunlari kafana gore combine edebiliyorsun tavsiye ederim ....

Hocam Türkiye içinde satan varsa onlara bakıom teşekkürler öneriniz için