• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ea 7 den yok mu bi haber?

murti42

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 600QT
sevgili üstatlar; bu ea 7 ne zaman gelecek memlekete, bununla ilgili bir çalışma var mı, durumu nedir? bilen biri varsa lütfen bir açıklama yapabilir mi? LÜTFEN....

Cevap: ea 7 den yok mu bi haber?

bekleyin beyler roland turkiye herzaman muzisyenleri dusunmustur

Moderatör tarafında düzenlendi:

rolandi biz unutuk en iyisi yamaha yönelmek zaten roland bir aciklama yapmak istemiyor defalarca yazdik siteye cikipta söyle yapiyoruz böyle olacak diye kimse bisey söylemiyor

söyleyeceginide sanmiyorum ama atesh e candan tesekür ederim bare onun sayesinde birazcik bilgi sahibi oldum bide elinden geldigi kkadar bizlere aletin seslerini ritimlerini duydurmaya calisyor

Az evvel Zühal Müzikten Serkan ile gorustum...nişan ayında satışta olacak dedi...ama tam tarih bilmiyormuş... Nisan iyide 1 mi 30 mu ,arada yine 1 ay oynuyor... Beklicez yapacak bisi yok...seti EMO hazırlıyordu...o kesin...

Roland İtalyadaki fabrikayı kapatıp çalışanları işten çıkardıktan sonra toparlanamadı. İtalyadaki 19 mühendis yeni firma kurup DEXIBELL markasıyla E.Piano sektörüne gitti ve harika ürünler çıkardı. Bu markaya dikkatinizi çekiyorum.

Buda demoları

murti 42 senin hislerine tercüman olum bari bunlar roland a yalvararak klavye alıyorlar parasıyla değil herhalde org seri üretime geçtimi gidip fabrikadan bir kaç tane getirtip üstün de çalış set hazırla tr ye satışı bir kaç ayı buluyor zaten 3 dünya ülkesi olduğumuz için geç geliyor diğer ülkeler nasıl set hazırlayıp satıyor bunlar hangi ara aldı üstünde çalıştı bütün dünya ülkelerinde satıldı millet eskitti nedense bizde org bile satışta değil tamam setiyle sunacaksınız da biraz geç olmadım ı kardeşim yetkili bir adam damı yok her hafta aletin ritim ve seslerini özelliklerini videoyla tanıtacak korkmayın nazar etmeyiz çalışmanızı seyrederken sonuçta bizim için yapıyorsunuz atesh e candan kadar tanıtamadınız aleti 2 tane video dışında bişi yok nette sakladığınız devlet sırrımı nasılsa aleti görücez 60 gün içinde

murti 42 senin hislerine tercüman olum bari bunlar roland a yalvararak klavye alıyorlar parasıyla değil herhalde org seri üretime geçtimi gidip fabrikadan bir kaç tane getirtip üstün de çalış set hazırla tr ye satışı bir kaç ayı buluyor zaten 3 dünya ülkesi olduğumuz için geç geliyor diğer ülkeler nasıl set hazırlayıp satıyor bunlar hangi ara aldı üstünde çalıştı bütün dünya ülkelerinde satıldı millet eskitti nedense bizde org bile satışta değil tamam setiyle sunacaksınız da biraz geç olmadım ı kardeşim yetkili bir adam damı yok her hafta aletin ritim ve seslerini özelliklerini videoyla tanıtacak korkmayın nazar etmeyiz çalışmanızı seyrederken sonuçta bizim için yapıyorsunuz atesh e candan kadar tanıtamadınız aleti 2 tane video dışında bişi yok nette sakladığınız devlet sırrımı nasılsa aleti görücez 60 gün içinde

Gelmesin be arkadas sanki org kalmadi memlekette Dert etmeyin bu kadar cesit cesit klavye sec begen al ;)

Bu Roland bu işleri neden yavaş yapıyor anlayabilmiş değilim.Org Nisan ayında gelene kadar atı alan üsküdarı geçecek.Ondan sonra gelse ne olur gelmese ne olur.Bu arada belki yüzlerce başka marka org satılacak.Korg Pa600-900 ler,Yamaha'nın PSR A3000 leri,PSR 970 vs.diğer modelleri piyasada tutulmaya ve oldukca iyi miktarda satılmaya başlandı.O tarihe kadar zaten org alacaklar orglarını almış olacaklar.Zaten sample hafızası çok fazla değil.org daha Türkiye'ye gelmeden modeli eskidi bence.

Beyler nisanda cikacakmis nedeni türkiye icin ozel paket hazirlaniyor ve fiyati 1889 euro bence mukemmel fiyati

Beyler nisanda cikacakmis nedeni türkiye icin ozel paket hazirlaniyor ve fiyati 1889 euro bence mukemmel fiyati

Bu fiyata olacagini zannetmiyorum 1200 euroluk cihaz neden 1889 olsun Turkiyede? Klavye fiyatlari genelde Turkiyede Avrupanin ayarinda hatta daha altinda olur Korg baz alinirsa ...