• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Edirneli dj yetodan 2013 hediyesi delirme zamanııı

• Konbuyu başlatan yeto
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 5K

yeto

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 PA80 TİRİTON STUDYO
arkadaşlar yeni setimi vede kartımı sizlere paylaşıcam vede çok güzel düğünler çalıcağınıza vede bana dua ediceksiniz arkadaşlar 80 cilere müjdemmmmmmmmmmm olsun benden 2013 hediyesi olsun bence 800 cüler bile 80e döne bilirler...edirneli dj yeto...saygılar

Cevap: Edirneli dj yetodan 2013 hediyesi delirme zamanııı

Valla Bekliyoruz Ne Zaman Paylaşırsın.:)

tşkler hocam ....bekliyoruz ....aletim olmadı halde...sabırsızlıkla bekliyorum ...

yeto kardeşim sadece düğün değilde, programa yönelik :vahde, duble, 3/4, 4/4, 5/8, 6/8, 7/8, vb ritimlerde olsun. ve güzel klavye sesleri. hatta özellikle kamanjat grup yaylı sesini yapabilirsen ücreti mukabilinde alırım, birdünya dua ederim bununlada kalmayıp pa80ime dört kolla sarılıp asssla satmayıda düşünmem :) bğlama, klarnet, vb seslerde bekliyorum.

hocam 9/8 eksiği var pa80 in yani nasıl desem güncel parçalı hap koydum , daykolu kız vs. bunları çalabilceğimiz ritimleri pek yok bunu lütfen göz önünde bulundurursanız bir çok kişinin duasını alırsınız.

Birde şunu belirtmek isterim her kartta illa ki bir eksik oluyor yani göçmen 7/8 veya 9/8 hatta doğu halayları gibi inşallah tam bi kart olurda sorunsuz kullanırız.

ha anda yeto agaya bak edremitlinin kartını paylaşacan sen şaşırtırsın valla müzisyen arkadaşları... sen genelde satıosun setle birlikte kartı
ama nese bide faceye yazmışın parayla artık herşey die setler fln.hadi bakalım görcek herkess

teşekkürler bekliyoz hocam

hanniya set nerede...

bekle bekel arkadaşım daha çok beklersiniz.

hocam sabırsızlıkla bekliyoruz yaaa