• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Edirneli dj yetodan 2013 hediyesi delirme zamanııı

• Konbuyu başlatan yeto
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 5K
Cevap: Edirneli dj yetodan 2013 hediyesi delirme zamanııı

Bu iş yalan olmus resmen

edremitli hASANın kartınıı paylaşırr kesinlikle ugura katılıyorummm hani,ii artıkk herşeyy paraydııı

arkadaşlar uzun zamandır uğraşlarımın sonucunda yazmış olduğum 7/8 4/4 2/4 6/8 vede doğu halaylı rtimlerimi sizlere sunucağım yanlız bunu söyleyim bekle bekle diyenlere vede yalan olmuş diyenlere bu yeni setimi sadece benden alabilirsiniz paylaşıma vericektim ama bu paylaşımları hak etmeyen kardeşlerimiz vede arkadaşlarımız var seti isteyen arkadaşlar bana piyanist_yeto@hotmail.com dan ekleyip bana ulaşa bilirler bu reklam kesinlikle değil dir saygılar EdİrNeLi Dj YeTo...UNUTMADAN SÖYLEYİM benim sayemde ekmek yeyip vede yazmış olduğum rtimlerin üstlerine kendi isimlerini yazan arkadaşlar ilk önce rtimlerin isimlerini değil saygı duyması öğrenin sonrada sazınızı çalmayı öyrenin bence SAYGILAR...

:D
setin senn olsun

kaart okuyucum sayesinde para yemeyi bilion ama yeto aga dimi b, set verdin ben sana kaç paralar verdim.ayıp yakışmıo sana meraklanma iş ayrı artık arkadaşlık ayrı sana hayırlı işler bol kazançlar dj yeto