• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elinizde 3x için 128 mb ankara set varmı

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
Sevgili hocalarım elinizde 3x 128 mb ankara tarzı güzel dolu dolu seti olan varmı paylaşabilirmisiniz yada önerileriniz nedir şimdiden teşekkür ederim...

Cevap: Elinizde 3x için 128 mb ankara set varmı

Tesekkurler

Neye teşekkür ediyorsun söyle de biz de bilelim....Bak kardeşim böyle gereksiz cevaplar diğer siteler için geçerli olabilir bizim sitemizde bu tarz gereksiz cevaplara yer olmaz...

slm kardesim yıllar onceden bu zamana kadar bu sitedeyiz tşk ederim yardımlarınız için allah hepinizden razı olsun ama konu acıyoruz yardım eden yok biz buna kızıyoruz bakıp cıkıyorlar hani 500 kişi baksa bunun 250 si bi cvp atsa neyse ama gördügüm kadar %80 alma agacı verme tarafı değil sözlerim yanlış anlasılmasın yani hep bana hep bana gibisinden kusura bakmayın bu benim düşüncemmmm.... tşk. ederim simdiden

slm kardesim yıllar onceden bu zamana kadar bu sitedeyiz tşk ederim yardımlarınız için allah hepinizden razı olsun ama konu acıyoruz yardım eden yok biz buna kızıyoruz bakıp cıkıyorlar hani 500 kişi baksa bunun 250 si bi cvp atsa neyse ama gördügüm kadar %80 alma agacı verme tarafı değil sözlerim yanlış anlasılmasın yani hep bana hep bana gibisinden kusura bakmayın bu benim düşüncemmmm.... tşk. ederim simdiden

Şimdi siz bir sorununuz için konu açıyorsunuz, ancak üyelerimizden, moderatör veya yönetici arkadaşlarımızdan konunun çözümü ile ilgili bilgi sahibi olmayan olabiliyor. Mutlaka o konu ile ilgili tecrübesi olan veya bilgi sahibi olan bir üye size cevap yazacaktır. Sizin yapacağınız konuyu takip ederek güncel tutmaktır. Güncel tutmadığınızda konu altlarda kalıyor ve cevap alamıyorsunuz. Bu nedenle açtığınız konuları cevap alana kadar güncel tutmalısınız.

tşk ederim arkadaslar

set istemiştim ama konu nerelere geldi sağolun bu kadar yardımda yeterli

set istemiştim ama konu nerelere geldi sağolun bu kadar yardımda yeterli

Mevcut ritimlerin çoğunda zaten Ankara ritimleri vardır. Bu setleri inceleyip ritimleri toplayarak kendi toplama setinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda kendiniz hazırlarsanız iyi set kendi setinizdir.

Mevcut ritimlerin çoğunda zaten Ankara ritimleri vardır. Bu setleri inceleyip ritimleri toplayarak kendi toplama setinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda kendiniz hazırlarsanız iyi set kendi setinizdir.

teşekkürler hocam ama 128 mb set sitede hiç rastlamadım en az 3 adet bulsam bir set olturacağım fakat ya link kırık yada 3x uyumlu değil

Tesekkurler