• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

pa900 cüler elinizde usb setvar

hasan74

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pa600Qt-pa500 -pa55- pa80
arkadaşlar bu video CE USB set tanıtımı yanlışmıyım iyide bu set zaten bizde var yani hiç USB set için heves etmeyin 900 ü yada 600 ü olanların elinde zaten var hemde mecburi olarak zorla satılmış yaklaşık 750 800 liraya bize zorla satılmış bir usb zorla diyorum çünki öle ben aleti alırken kart istemiyorum indirim yapın dediğimde kartı alsanda 2250 dolar almasanda dendi vayyyyyy be adamlar para kazanmanın yolunu bulmuşlar org başına 750 tl birde firmanın bıraktığı kaar miktarı

Cevap: pa900 cüler elinizde usb setvar

Ayni set degl diye biliyorm ama tam bilenlr bilgi verir

Ce usb set ile korgtr11 datası farklı setler KORG TR 11 SETİ CE USB NİN YANINDAN BİLE GEÇEMEZ. CE USB ÇOK GÜZEL

doğrudur olmayabilirde ama şu bir gerçek cüneyt hocamın yayınladığı şu 16 dakikalık videodaki sesler ritimler tr11 setinde mevcut hepsi var yani kimseyi yanlış bilgilendirmek istemem ama bence öyle

Ce exp usb pa3x set paralı bir usb dir korg tr 11 datası ile alakası yok 2 side sonuçta Cüneyt abi ve arkadaşlarının imzasını taşımaktadır .Ben ce exp ritim ve seslerini kullanıyorum 10 numara bir korg tr 11 datası pa 900 üzerinde bedava veriliyor yani 2250 usd içinde ekstra para ödemiyosunuz nerden çıkardınız 750 tl fazla verdiğinizi söylüyorsunuz bizim burda yani Avrupada biz pa 900 ü korg tr 11 datası olmadan 1799 euroya alabiliyoruz yani fiyatlar aynı set türkiyedeki pa 900 lerde bedava.Avrupa ülkelerinin herhangi birinde pa 900 veya pa 600 alanlara set met yok fiyatlarda aynı . Derseniz ki korg tr datası kullanan kaç kişi bilemiyorum ama CE EXP USB nin yanından bile geçmez yani aynı şeyler olmasına imkan yok...Birisi bedava verilen set diğeri 250*300 Euro ya satılan ce set.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ce exp usb pa3x set paralı bir usb dir korg tr 11 datası ile alakası yok 2 side sonuçta cüneyt abi ve arkadaşlarının imzasını taşımaktadır .ben ce exp ritim ve seslerini kullanıyorum 10 numara bir korg tr 11 datası pa 900 üzerinde bedava veriliyor yani 2250 usd içinde ekstra para ödemiyosunuz nerden çıkardınız 750 tl fazla verdiğinizi söylüyorsunuz bizim burda yani avrupada biz pa 900 ü korg tr 11 datası olmadan 1799 euroya alabiliyoruz yani fiyatlar aynı set türkiyedeki pa 900 lerde bedava.avrupa ülkelerinin herhangi birinde pa 900 veya pa 600 alanlara set met yok fiyatlarda aynı . Derseniz ki korg tr datası kullanan kaç kişi bilemiyorum ama ce exp usb nin yanından bile geçmez yani aynı şeyler olmasına imkan yok...birisi bedava verilen set diğeri 250*300 euro ya satılan ce set.

ben sölemiyorum inceledim araştırdım yabancı sitelerden okuduklarımı sölüyorum türkiye harici 1900-2000 dolar arası satıldığını bir çok sitede okudum ayrıca bu 600 içinde geçerli

Ce exp usb pa3x set paralı bir usb dir korg tr 11 datası ile alakası yok 2 side sonuçta Cüneyt abi ve arkadaşlarının imzasını taşımaktadır .Ben ce exp ritim ve seslerini kullanıyorum 10 numara bir korg tr 11 datası pa 900 üzerinde bedava veriliyor yani 2250 usd içinde ekstra para ödemiyosunuz nerden çıkardınız 750 tl fazla verdiğinizi söylüyorsunuz bizim burda yani Avrupada biz pa 900 ü korg tr 11 datası olmadan 1799 euroya alabiliyoruz yani fiyatlar aynı set türkiyedeki pa 900 lerde bedava.Avrupa ülkelerinin herhangi birinde pa 900 veya pa 600 alanlara set met yok fiyatlarda aynı . Derseniz ki korg tr datası kullanan kaç kişi bilemiyorum ama CE EXP USB nin yanından bile geçmez yani aynı şeyler olmasına imkan yok...Birisi bedava verilen set diğeri 250*300 Euro ya satılan ce set.

türkiyede bu aletin fiyatı 1550 dolar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Almanyada fiyatlar korg pa600qt 1099 euro ile 1149 euro ya satiliyor arti ce nin setinede 150 euro extradan aliniyor ce seti derken kilit sistemi 150 euro bildiginiz kadariyla ce set kilitlidir

benim için farketmiyor ben 900 de her ikisinide okutuyorum

alt yapı aynı farklılıklar vardır tek sevdiğim cüneyt abinin edi zurnadan uzak durup yeni zurna tonları keşfetmesi zamanla hak ettiği yere gelecektir başarılar.