• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Elinizde 3x için 128 mb ankara set varmı

Cevap: Elinizde 3x için 128 mb ankara set varmı

teşekkürler hocam ama 128 mb set sitede hiç rastlamadım en az 3 adet bulsam bir set olturacağım fakat ya link kırık yada 3x uyumlu değil

Pa3x'e pa800, pa2x, pa600, pa900 gibi modellerin setlerini globali yüklemeden okutabilirsiniz. Ben pa900 setini düzenleyip kullanıyorum.

Pa3x'e pa800, pa2x, pa600, pa900 gibi modellerin setlerini globali yüklemeden okutabilirsiniz. Ben pa900 setini düzenleyip kullanıyorum.

hocam bende şuan o şekilde kullanıyorum tabikide madem 800 setini kullancam neden 3x kullanalım soundlar aynı değilki kalite farkı var hem 800 deki keman sesini 3x deki parmak pitchbenderle kullanamıyorsun siz 800 900 setlerini kullanmaya devam edin iyi çalışmalar

hocam bende şuan o şekilde kullanıyorum tabikide madem 800 setini kullancam neden 3x kullanalım soundlar aynı değilki kalite farkı var hem 800 deki keman sesini 3x deki parmak pitchbenderle kullanamıyorsun siz 800 900 setlerini kullanmaya devam edin iyi çalışmalar

O zaman paraya kıyıp usb set alacaksınız. Yada burada paylaştırılmış setleri kullanacaksınız. Zaten sonuçta toplama setlerin çoğu bu eski model orglar için yapılmış setlerin düzenlemesi....

Tesekkurler

her korg serısı rıtımler bırbırne uyar ıllakı 3x olamsına gerek yok arkadas bu yuzden rast gele setlerde aradıgın rıtımlerı bulabılırsın özel paralı setlerden ıstıyorsan bana msj at yollayalım ergün müzik darıca magazası 5324335739

Tesekkurler

teşekkürler

thank yuoooooooo