• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Enstrüman çalmak içimden gelmiyor...

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 4K

Ruhi

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
YAMAHA OR700 TR V2 - YAMAHA DSR 200
Kaç gündür olanlardan sonra inanın hiç bir enstrümanımı elime alamıyorum... O kadar şehit haberinden sonra şimdi de kaza sonucu 25 şehit. Allah hepsine rahmet eylesin ve ailelerine sabırlar versin. Bu nasıl iş anlaması mümkün değil. Yıllar önce de Kırıkkalede benzer bir olay olmuştu... Hergün güne kara haberle başlıyoruz... Allah sonumuzu hayır etsin. Öfkem ve çaresizliğim öyle boyutta ki biraz daha yazsam korkunç şeyler karalayabilirim o yüzden kısa keseyim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Enstrüman çalmak içimden gelmiyor...

çok Haklısın Abicim. inan bizde Öyle.
işimiz Eğlence Sektörü olduğundan. içmiz Kan Ağlasa da yapmak Zorunda Kalıyoruz.
Şehitlerimize Allahtan rahmet Ailelerine Başsağlığı Diliyoruz...

aynen hocam.bende o taraflarda askerlik yaptım nelerin nasıl yaşandığını tahmin edebiliyorum.çok üzgünüm gerçekten ama nasılsa bir şekilde yaşıyoruz hayatımızı.Allah oralardaki çocuklara güç kuvvet versin ve bu çocukların analarına,babalarına,eşlerinede sabır versin.bütün gün diken üstünde oturuyorlardır.Benim anam ben askerden gelene kadar benim sevdiğim yemekleri bile yememiş oğlum yiyemiyor diye!gerisini siz düşünün:(

allah rahmet eylesın hepsıne.ailelerıne sabır ıhsan eylesın ınsallah.basımız sağolsun...

Galiba cok farkli bir ülkeyiz Ruhi hocam,bir yandan terör haberleri,bir yandan trafik kazalarinda,ve dünkü cephanelik olayida eklendi ,ve bayramlarda akraba ziyaretlerinde gidis ve dönüsteki verdigimiz kayiplar yeterince güvenli davranmiyoruz,Türkiyenin basi sagolsun ve daha duyarli bir toplum olma dilekleriyle

her gün ama öyle ama böyle birçok askerimizi kaybediyoruz.çok üzücü ne yazıkki elimizden birşey gelmiyor.tüm şehitlerimize allah rahmet eylesin.milletimizin başı sağolsun.ailelerine allah sabırlar versin.

şimdi izeldim haberlerde,valla artık dayancak güç kalmıyor insandaa

ateş düştüğü yeri yakar...

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.
Milletimizin başı sağolsun.
Ancak şu varki; ben kaza olduğuna inanmıyorum.
Bizler de askerlik yaptık.

Az çok bazı şeyler hakkında muhakeme yürütebilecek kadar :
1-En azından gece sayım yapıldığına ne şahit oldum ve ne de duydum.
2-En azından el bombasının yere düşmesiyle patlamayacağını.
3-En azından acemi erlerin asla cephaneliğe giremeyeceğini.

Ben isterdimki; bu acı günümüzde Trakya Müzik sitesi üyelerinin yas ilan edip, 1 gün boyunca müziğe dair paylaşımlarda bulunmamalarını...