• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Enstrüman çalmak içimden gelmiyor...

• Konbuyu başlatan Ruhi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 24
  • Görülen : 4K
Cevap: Enstrüman çalmak içimden gelmiyor...

İşte yine 12 şehit. 8 polis, 4 asker...:Tüm şehitlerimize Allah' tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum. Bunlara sebep olan, ilgili olan ve sorumlu olduğu halde bir şey yapmayanlara da lanet okuyorum.

malesefki aynı acıları tekrar tekrar yaşıyoruz.açıkçası benimde moralim sıfır içimden müzikle ilgili birşey yapmak gelmiyor.tvde izledikçe çok içim acıyor.şehitlerimize allah rahmet eylesin ailelerine sabırlar versin.

Tüm şehitlerimizin mekanları cennet olsun...Geride kalanlara sabır diliyorum...

aynı sıkıntıyı bizlerde yaşıyoruz KÖYCEĞİZ deki şehidimizi anarken 2 gün sonra akşamına aynı mahallede düğün işine gittin samimi söylüyorum 1 saatlik kınadan sonra düğünü bitirdik ALLAHTAN TÜM ŞEHİTLERİMİZE RAHMET AİLELERİNE SABIRLAR DİLİYORUM.

Ve ülkemizde acı üzerine acı yaşanırken ülke insanımızın %80 i her türlü sıkıntı ile boğuşurken güzel yurdumuz dış güçlerin ve yerli işbirlikçilerin çirkin tezgahları ile eritilirken medyaya bakıyorum özellikle tv programlarına, iğreniyorum.diziler, şowlar,bacak gösterme programları vs vs bunları izleyen zannederki dünyanın başka bir ucundan yayın yapıyorlar...lanet olsun