• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ersin Eren.Erso BAR&ROMDİ set.PA800 ve PA2x için

Cevap: Ersin Eren.Erso BAR&ROMDİ set.PA800 ve PA2x için

cok teşekkürler emeginize sağlık

merhabalar.ben yıllardır barlarda pavyonlarda konserlerde x popçulara eşlik ediyorum....tesadüfen seti indirdim emo vs hiçbir sette bukadar genişçaplı ses ve ritimlere rastlamadım helal olsun bu seti yapan arkadaşa sıralama pop halk standart yok yok herşey mükemmel emeğinize ruhunuza sağlık selamlar.....

eyvallah kardeşim

cok tesekur

babasultan seni seviyorummm herçalışman için teşekkürü bir borç biliyor
saygılar sunuyorumm ......

sağolasın kardeşim.tanışmadan böyle birde tanışsak demekki.güzel sözlerin için teşekkürler

teşekürler

ellerine saglik ve emegine saglik usta senin setlerin
Ersin Eren [ee] Erso.SET-72,5 MB
ersin-erso,,{ee}.SET----69,0 MB
ersineren-erso,2011,{ee}.SET--69,0 MB
ErsinEren(Bar&Romdi)erso.SET--70,5MB

simdi su sorum olacak en güncel ve iyi set hangisidir

bi sorum daha olacakti
seti yükledikten sonra baska set yüklemek isteyince o eski seti komple nasil silebilirim kolay bir alternatifi varmi simdiden tesekürler

birde tarihini yazarsaniz sevinirim bir set eklerkene kafam karisiyor hangi set yeni hangi eski diye bazen setlerin ismi ve boyutu ayni oluyorda ondan

evet seti yükledim ve denedim güzel sesler var sound isim siralamasi güzel olmus ve ritim isim siralamasida user 1-2-3-hepsine roman ritimleri eklemisin oyun hava agirligi pek yok 4 tane ritim var halay dersen 2 tane sample sesler güzel baglama 4 tane eklenmis daha fazla olsaymis daha güzel olacakti yinede güzel bir secenek olusturmussun siralamasi ile güzel olmus iyi bir set yapmissin güzel ama azicik daha özenseymissin set mükkemmel olacakti mesela st1-2-3-4 lere yayli saz mey zurna yada macun sesi eklemis olsaydin bi baska olurdu mesela oyun havasi saz elektro saz yayli macun böyle siralama gibi yani
yinede ellerine saglik ama benim icin yeterli degil sirf sesler hosuma gitti siralam özelligi...

Moderatör tarafında düzenlendi:

evet seti yükledim ve denedim güzel sesler var sound isim siralamasi güzel olmus ve ritim isim siralamasida user 1-2-3-hepsine roman ritimleri eklemisin oyun hava agirligi pek yok 4 tane ritim var halay dersen 2 tane sample sesler güzel baglama 4 tane eklenmis daha fazla olsaymis daha güzel olacakti yinede güzel bir secenek olusturmussun siralamasi ile güzel olmus iyi bir set yapmissin güzel ama azicik daha özenseymissin set mükkemmel olacakti mesela st1-2-3-4 lere yayli saz mey zurna yada macun sesi eklemis olsaydin bi baska olurdu mesela oyun havasi saz elektro saz yayli macun böyle siralama gibi yani
yinede ellerine saglik ama benim icin yeterli degil sirf sesler hosuma gitti siralam özelligi...

ne diyeyim kardeşim bana söz bile bırakmamışsın.set yapmaya başlarsan anlarsın niye her sette bir şeyler eksik kalıyor.sınırlı 64mb. illaki bir şeyleri sığdıramıyorsun.ama 256mb bir alete benim bütün setleri yükle bak eksik bir şeyler kalacakmı.kalacaktır insanın gözü doymaz

Saygıdeğer hocam emeğine yüreğine sağlık allah gani gani razı olsun ...