• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr 5 ritim yokmu allah ıcın :(((

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 5K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
arkadaslar allah rızası ıcın erx 5 ıcın rıtım ses yokmu delı oldum ya lutfen yardım :)

exr 5 ıcın rıtım yokmu allah ıcın lutfen yardım edın :((((((

lutfen yardım edın

Cevap: exr 5 ıcın rıtım yokmu allah ıcın lutfen yardım edın :((((((

kımse yokmuuu :(((((((((((((((((

Cevap: exr 5 ritim yokmu allah ıcın :(((

arkadaslar allah rızası ıcın erx 5 ıcın rıtım ses yokmu delı oldum ya lutfen yardım :)

şimdi hocam exr serisi roland e86 e96 ritimlerini deneyin özellikle rolande 86 ritimlerini sorunsuz okuyo,ses konusuna gelince ya siz userproğram yapacaksınız (nedir user proğram ses yazacaksınız demektir,)
yada bi yerlerden hazır upr alacaksınız kiiii oda maalesef yok,

en doğru yapacağınız işlem satıp kurtulmaktır,
satacağınız kişi batı müziği için alır exr5 i o arkadaşta fazla zorlanmaz çünkü exr5 batı orgudur,türk müziğine gitmez,
kendinizi fazla üzmeyin sıkıntıya sokmayın derim ben olsam fiatı biraz kırar elimden çıkarıp tr org almaya bakarım,

Moderatör tarafında düzenlendi:

ya zafer kardesım sorma okadar kotuyumkı sınır oldum fıyata 500 dedım zaten kaca ındırıyım kaca gıder bılgılendırısen cok sevınırım

ya zafer kardesım sorma okadar kotuyumkı sınır oldum fıyata 500 dedım zaten kaca ındırıyım kaca gıder bılgılendırısen cok sevınırım

şimdi hocam kaça aldınız bilmem ama şöyle değerlendirelim,

size müdahale olmak gibi olmasın ama

roland exr46 fiat,,650 7500 arası

yamaha a 300 tr 500 600 arası

roland g 600 500 600 arası

şimdi bi piyanist arkadaşımız derki işte üzerine az daha koyalımda a 300 tr alım ne de olsa tr bi org türk müziğine uygun bi org der,

şimdi hocam bunlara nazaran siz belirleyin fiatınızı,exr5 bu orglara göre fazla sansı yok,
fiatınız yüksek demiyorum benim demek istediğim şu,batı müziği yapan var türk müziği yapan var,bu org batı orgu olduğu için batı müziği yapan arkadaşlar alır ancak batı müziği yapanlarda fazla olmadığı için satılması biraz geç olabilir sadece sabırlı bi şekilde bekleyin elbet müşterisi çıkacaktır,

zafercım bende 2 haftadır beklıyom ama ne gelen var nede gıden

arkadaşım senin ilacın roland e86-96 ritimleri çünkü senin alette arap kit yok o yüzden bu aletlerin ritimlerini seslerini kullanabilirsin piyasada çok ritim var bu şekilde ara bulursun

Cevap: exr 5 ıcın rıtım yokmu allah ıcın lutfen yardım edın :((((((

arkadaşım roland exr 46 tamamen batı aletidir fakat eskiden tamamen batı aleti olan roland e 70 e86 e 96 orglarıyla bu günlere geldik bu saydığım aletlerin ritimleri var piyadasada yüzlerece bunları kullanabilirsin hepsini sorunsuz okur fakat g600 ritimlerini okumaz

şimdi hocam exr serisi roland em50 em 55 exr40 ritimlerini deneyin özellikle roland em 55 ritimlerini sorunsuz okuyo,ses konusuna gelince ya siz userproğram yapacaksınız (nedir user proğram ses yazacaksınız demektir,)
yada bi yerlerden hazır upr alacaksınız kiiii oda maalesef yok,

en doğru yapacağınız işlem satıp kurtulmaktır,
satacağınız kişi batı müziği için alır exr5 i o arkadaşta fazla zorlanmaz çünkü exr5 batı orgudur,türk müziğine gitmez,
kendinizi fazla üzmeyin sıkıntıya sokmayın derim ben olsam fiatı biraz kırar elimden çıkarıp tr org almaya bakarım,
arkadasım zafer arkadaşım farkında olmadan yanlıi bilgilendirmiş sendeki exr5 tamamen batı aletidir o yüzden em50 55 exr 40 ritmlerini okumaz tek okutacagın ritm e86 ritmleridir başka bişe yapamazsın

Moderatör tarafında düzenlendi: