• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr 5 ritim yokmu allah ıcın :(((

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 27
  • Görülen : 5K
Cevap: exr 5 ıcın rıtım yokmu allah ıcın lutfen yardım edın :((((((

pıyanıst kardesım okuyo ama eksık okuyo delı oldum pekı buna ses yukleyememmı yaylı flan

Cevap: exr 5 ritim yokmu allah ıcın :(((

:( aynan ole baska rıtımlerı okumuyo zaten :) odqa eksık okuyo en azından ses atabılsem komalı kullanırdım !

ya ses te atamıyorum bana yardımcı olun nasıl yapılıyo ya korg dan donus yapanlar hep bolemı oluyo :(( poffff

arkadasım zafer arkadaşım farkında olmadan yanlıi bilgilendirmiş sendeki exr5 tamamen batı aletidir o yüzden em50 55 exr 40 ritmlerini okumaz tek okutacagın ritm e86 ritmleridir başka bişe yapamazsın

teşekkürler uyarılarınız için evet exr5 batı orgu olduğunu biliyorum,sadece isim yazılımında yanlışlık yapmışım,yazılımdan dolayı özürdilerim g 600 arkadaşım,
teşekkürler uyarılarınız için PİYANİST ŞANTÖR VE ARMONİ hocam,

onemlı degıl zafer kardesım sorun degıl senden bı rıcam var

Cevap: exr 5 ıcın rıtım yokmu allah ıcın lutfen yardım edın :((((((

arkadaşım roland exr 46 tamamen batı aletidir fakat eskiden tamamen batı aleti olan roland e 70 e86 e 96 orglarıyla bu günlere geldik bu saydığım aletlerin ritimleri var piyadasada yüzlerece bunları kullanabilirsin hepsini sorunsuz okur fakat g600 ritimlerini okumaz

hocam sizde benim gibi yanlış isim kullanmışsınız :D,,roland exr46 türk ritimli ve sesli bi orgtur,sanırım exr5 diyecektiniz :D

rolandı hatırlamak artık zor,kullanan fazla kalmadığından isimleri şaşırıyoruz :D

:d aynen ole k bakmayın cok canm sıkıldı bu klavyeye

:d aynen ole k bakmayın cok canm sıkıldı bu klavyeye

bu size der olsun hocam bidaha sorup soruşturmdan klavye almazsınız artık :)

klavye alacağınız zaman müzik tarzınızı belirtip buradaki profesyonel arkadaşlardan abilerden yardım isteyebilirsiniz size hangi klavyeyi almanız gerektiğini onlar söylerler,:)

Ya ne bılım normalde roland kullandım ama bnm dusuncem hanı exr 40 tarzı gıbı sandım ama artık son bıdaha roland mı asla ne tavsıye edersınız ben genelde vahde ve slow calıyorum

Ya ne bılım normalde roland kullandım ama bnm dusuncem hanı exr 40 tarzı gıbı sandım ama artık son bıdaha roland mı asla ne tavsıye edersınız ben genelde vahde ve slow calıyorum

aslında rolandın türk ritimli ve sesli orguda var roland exr46--roland gw8

bunlarla yapamayacağınız müzik türü yoktur,rolandın batı orgunu almışsınız hata sizde yani :D