• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr46 ile exr40 arasında bir fark warmı?...

orgcu_0060

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA3X KULLANIYORUM
:confused:slam üstatlar...
bnim sorum roland exr46 ile exr40 arasında bir fark warmı?şimdiden saolun...:confused:

roland artık türk muzıgınde yavas yavas demode olmaya basladı... o yuzden bence aletini degistirmeye bak derim....

--bu arada roland la ılgılı en ıyı cevabı ömerexr arkadastan alabilirsin.....özel mesaj falan at bence..

exr46 derim türk müziğine daha yatkın içinde türk-mix kitleri bulunmakta exr40 da iyidir işlerndiği zaman ikiside iş götürür exr46 da daha güncel ritim ve sesler bulabilirisn....

exr 46 çift kıtlı rıtımleri okur.üzerinde türk 1 ve 2 kıtı var.içinde sample sesler var zurna klarnet ney ud kemen kemençe bağlama vs bırde rıtım çok bulabılırsın.ayrıca orgun içersınde türk rıtımleri var kart yandı piçbend bozuldu swiç bozuldu vs olmaz roland exr46 la bu sezonla 3 sene oldu kullanıyom hiç masraf etmedım alet 10 numara düğün aletıdır.

exr46 ve exr40 arasında daglar kadar frark vardır.exr46 da 3 adet türk sample kit bulunmaktadır.ayrıca baglama zurna ud gibi birçok sample ses bulunmaktadır.exr40 da bu sample sesler yoktur.bu fark bile exr46 yı 10 tane exr40 a bedel yapar.