• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

exr46or ile deneme

hakan_erz

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha or700v2pulus
arkadaşlar ses ritim denemesiyaparken ufak bir melodi çaldım sizlerinde yorumlarını istedim tabiki çalmamın değil ses ve ritimlerin )))isteyene bunu md yaparım

Cevap: exr46or ile deneme

hocam ellerine sağlık devamını bekleriz,teşekkürler paylaşıma

rica ederim abim sizden öğrendiklerim ben teşeşkür ederim

rica ederim abim sizden öğrendiklerim ben teşeşkür ederim

esteğfurullah hocam ne demek bana abi deme :D benden büyüksün :D el elden üstündür derler,ben sadece klavye konusunda kim olursa olsun bildiklerimi paylaşırım yardımcı olmaya çalışırım geri kalanı klavyeyi kullanana kalır,,çalışmalarında başarılar,saygılar abi

üstad ses güzel ritim güzel fakat naciz hane bir şey söylemek istedim kızmazsan dost tavsiyesi diye düşün pich bende çalış biraz fazla oynuyosun gibi geldi fakat sakın kızmayasın bunu söledim diye :D saygılarımla....

dj rom bende farkındayım haklısın yanlız şarkıyı dinledim oradada kullanılmış ben ilk defa dinledim öyle çaldım tabiki artı eksiyorumlaraı kaalaya alacaz biz bir aileyiz burada kızmaktan sa sevindim dışardaki her zaman içerdeki farklılıkları görür )

baykal abinin g-70 ritimi güzel durmuş exr-46 or'da.

valla sieten aldım çok hoşuma gitti yapan arkadaşa teşekkür ellerine sağlık bu arada kardeş bana çok tatlı ritim ler lazım varsa elinde yollasana