• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

fame g 2000 & medeli dante tr

mustafacamci1977

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.facebook.com
Enst.
ROLAND E-A7
bu ıkı cıhaz aynı fırmanın ürünümü?
fame g900 ile medeli a 800 de bırbırıne benzıyor

Cevap: fame g 2000 & medeli dante tr

Aynısı ben de farkettim. Medeli A1000 diye de youtube da bi arat istersen...

aynı klavye fakat yazılım tamamen farklı diye biliyorum

Aynısı ben de farkettim. Medeli A1000 diye de youtube da bi arat istersen...

Slm.Medeli dante tr Avrupada A1000 olarak satılmaktadır.Ama avrupa modeli ile dante tr nin arasında çok büyük fark olup dantr tr tamamen türk aleti olup türk saund una sahiptir.Dante tr deki özellikler A1000 modelinde kesinlikle yoktur.Dante tr yi kesinlikle A1000 ile kıyaslamayın.

Sadece dış görünüm olarak benzettim. Özellikleri muhtemelen farklıdır. Ayrıca Dante tr ciddi olarak almayı düşündüğüm bir klavye...

fame g 2000 köln deki musik store nin ürünüdür bilginize sunarim

bati aletidir

Edit:Yanlış bilgi vermişim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar,

Lütfen burayı dikkatle okuyun çünkü daha önce de yazmıştım ama bu bilgi eksikliği yinede bizim eksikliğimizdir.

1. Fame G2000 ve Medeli A1000 tamamen aynı cihazlar ve birisi Dünya piyasasına yöneliktir ve Fame G2000 Almanyada Köln de bulunan Music Store firması tarafından özel ürettirilmiştir.

2. Dante TR modelinin bu iki cihazla arasında çok fazla yazılımsal ve donanımsal farklılığı var ve en önemlisi hiç bir elektronik donanımı diğer iki modelde çalışması mümkün değildir.
Bu değişikliklerden bazıları:

1. Dante TR de yeni dizayn edilen Audio ve DSP board. 2 x 1 Gigabit sample Rom destekliyor.
Bu özelliği olduğundan biz de 2 x 1 Gigabit Flash Rom ile ürettirdik.
Fame G2000 ve A1000 sadece 2 x 512 Megabit rom desteği var.

2. Dante TR de D class 2 x Amplifikatör var ve son derece sağlıklı çalışan bir sistem.Isı problemi yok.
Fame G2000 ve A1000 modelleri Entegre ses çıkışına sahip ve ısı problemi oluşabilir.?

3. Ana Kartı (Main Board) denilen dijital kart yeni dizayn ve üzerindeki Programlı O.S. neredeyse yeniden oluşturuldu.
Bu cihazların ortak yönü Paneli, Kasası,Tuşları ve Ekran imajlarıdır.

4. Harici Lesli Boardu üretildi ve bu özelliği ile piyasaya sunuldu.

5. Türk Ritimleri ve Türk Enstruman Sesleri ile birlikte farkedilir bir biçimde yazılımsal değişiklikler yapıldı ve şu an bile bu
yapılıyor.Buradaki amaç bu aleti kullanıcıya olabildiğince basit kullandırabilmektir.Canlı performans esnasında fazla
zaman kaybını önlemektir.Sırf bunun için geçen hafta Tuncay bey ile Çin'e gittik ve cihazın son durumunu
değerlendirdik.Oradaki Ar-Ge Mühendisleri çok titiz bir şekilde cihazın yazılımı üzerinde son rötuşları yapıyor ve bu ay
sonu gibi sizlere sunabiliriz inşallah.
Tuncay bey (Medeli Distribütörü ve eski Yamaha Distribütörü)ve ben Yamaha OR700 v1 modelini sizlere
sunduğumuzda size bir sözüm vardı:
"Bu alet henüz gelişimini tamamlamadı" demiştim ve zaman içinde gördünüz ki ben haklı çıktım ve
v2 Plus'ta bıraktım.

Aynı sözleri bu alet için söylüyorum ve hep beraber bu aletin nerelere geleceğini göreceğiz inşallah.

Aynı fabrika üretiyor aynı alet ama farklı markalar kendi yazılımlarını yükleyip satıyor,medeli keza fame gibi.Türkiye de de türk ses ve ritimler yükleniyor.Yoksa alet hoparlöründen tut her tuşuna kadar aynı yazılım ve sesler farklı.

Sadece kasa ve ekran imajları aynı gerisi tamamen farklı ve lütfen yazımı okuyunuz.

Merhaba arkadaşlar,

Lütfen burayı dikkatle okuyun çünkü daha önce de yazmıştım ama bu bilgi eksikliği yinede bizim eksikliğimizdir.

1. Fame G2000 ve Medeli A1000 tamamen aynı cihazlar ve birisi Dünya piyasasına yöneliktir ve Fame G2000 Almanyada Köln de bulunan Music Store firması tarafından özel ürettirilmiştir.

2. Dante TR modelinin bu iki cihazla arasında çok fazla yazılımsal ve donanımsal farklılığı var ve en önemlisi hiç bir elektronik donanımı diğer iki modelde çalışması mümkün değildir.
Bu değişikliklerden bazıları:

1. Dante TR de yeni dizayn edilen Audio ve DSP board. 2 x 1 Gigabit sample Rom destekliyor.
Bu özelliği olduğundan biz de 2 x 1 Gigabit Flash Rom ile ürettirdik.
Fame G2000 ve A1000 sadece 2 x 512 Megabit rom desteği var.

2. Dante TR de D class 2 x Amplifikatör var ve son derece sağlıklı çalışan bir sistem.Isı problemi yok.
Fame G2000 ve A1000 modelleri Entegre ses çıkışına sahip ve ısı problemi oluşabilir.?

3. Ana Kartı (Main Board) denilen dijital kart yeni dizayn ve üzerindeki Programlı O.S. neredeyse yeniden oluşturuldu.
Bu cihazların ortak yönü Paneli, Kasası,Tuşları ve Ekran imajlarıdır.

4. Harici Lesli Boardu üretildi ve bu özelliği ile piyasaya sunuldu.

5. Türk Ritimleri ve Türk Enstruman Sesleri ile birlikte farkedilir bir biçimde yazılımsal değişiklikler yapıldı ve şu an bile bu
yapılıyor.Buradaki amaç bu aleti kullanıcıya olabildiğince basit kullandırabilmektir.Canlı performans esnasında fazla
zaman kaybını önlemektir.Sırf bunun için geçen hafta Tuncay bey ile Çin'e gittik ve cihazın son durumunu
değerlendirdik.Oradaki Ar-Ge Mühendisleri çok titiz bir şekilde cihazın yazılımı üzerinde son rötuşları yapıyor ve bu ay
sonu gibi sizlere sunabiliriz inşallah.
Tuncay bey (Medeli Distribütörü ve eski Yamaha Distribütörü)ve ben Yamaha OR700 v1 modelini sizlere
sunduğumuzda size bir sözüm vardı:
"Bu alet henüz gelişimini tamamlamadı" demiştim ve zaman içinde gördünüz ki ben haklı çıktım ve
v2 Plus'ta bıraktım.

Aynı sözleri bu alet için söylüyorum ve hep beraber bu aletin nerelere geleceğini göreceğiz inşallah.

can hocam işin içinde siz varsanız zaten yorum yapmanın bile anlamı yok ellerinize sağlık bu cihazda baya baya emek var zaten cihaz kullanan arkadaşlar biliyorlar emeğin ne kadar büyük oldugunu.