• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ferdesu için... Bir şeyler yaz..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 78
  • Görülen : 11K
Cevap: Ferdesu için... Bir şeyler yaz..

Çok değerli Hocamız , yardımsever baştacımız , sitemizin herşeyiyle '' EN '' üyesi...

Dualarımız sizinle. Biran önce sağlığınıza kavuşup aramıza dönmenizi can-ı gönülden diliyorum. Size kucak dolusu sevgi ve saygı gönderiyorum. Sizi çok ama çok seviyoruz. Hadi hocam iyileşinde hemen aramıza gelin.

FLYALONE !

Acil şifalar diliyorum...

geçmiş olsun, en kısa zamanda aramıza bekliyoruz...

Ch.

şimdi görüştüm kendisi ile sesi tonu iyi geldi ama 5 gün hst nerle uğraşmış kendisi ve devam edicek tedavileri

çok geçmiş olsun arkadaşım acil şifalar

Gecmis olsun Ferdesu. yuce Allah'tan acil sifalar dilerim.

başta konuyu açan sevgili adminimize ve tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim.ne yazıkki bu sene bana çok uğursuz geldi yılbaşı gecesi sahnede lens takmıştım gözümü tahriş etti şişti kanlandı işi zor bitirdim göz tedavisi görürken bir hafta sonra sabah kulağımda davullar çalıyordu vede ardından ani kulak kaybı yaşadım hastaneye gittim ölçüm yapıldı hemen hastaneye yatırdılar bir hafta kortizon yüklemesi bazı doku ilaçları ve serum tedavisi uygulandı bu gün itibari ile bitti ve netice alamadım malesefki.bundan sonraki adım vede son çarem basınç odası ve oksijen tedavisi 20 seans.sağ kulağım duymuyor malesefki,sol kulağımsa yarıya yakın kayıp.üzüntüm sonsuz belkide müzik hayatımın son günleri.hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum ama bu arada hastanede gördüğüm kanser hastaları boğazı delik insanlar bana bu durumdada şükür etmeyi öğretti.dualarınıza ihtiyacım var.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sevgili arkadaşlar.

Buyuk Gecmis olsun Acil sifalar dilerim
Allah yar ve yardimciniz olsun...

Hepimizin butun dualari sizinle. Cok gecmis olsun

başta konuyu açan sevgili adminimize ve tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim.ne yazıkki bu sene bana çok uğursuz geldi yılbaşı gecesi sahnede lens takmıştım gözümü tahriş etti şişti kanlandı işi zor bitirdim göz tedavisi görürken bir hafta sonra sabah kulağımda davullar çalıyordu vede ardından ani kulak kaybı yaşadım hastaneye gittim ölçüm yapıldı hemen hastaneye yatırdılar bir hafta kortizon yüklemesi bazı doku ilaçları ve serum tedavisi uygulandı bu gün itibari ile bitti ve netice alamadım malesefki.bundan sonraki adım vede son çarem basınç odası ve oksijen tedavisi 20 seans.sağ kulağım duymuyor malesefki,sol kulağımsa yarıya yakın kayıp.üzüntüm sonsuz belkide müzik hayatımın son günleri.hayatımın en kötü günlerini yaşıyorum ama bu arada hastanede gördüğüm kanser hastaları boğazı delik insanlar bana bu durumdada şükür etmeyi öğretti.dualarınıza ihtiyacım var.hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sevgili arkadaşlar.

hocam en büyük ilaç moraldir moralinizi bozmayınız,kendinizi umutsuzluğa yitmeyiniz,öylede düşünmeyiniz,dualarımız sizinle,
ALLAH acil şifalar versin,inşallah atlatacaksınız,tekrardan geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun allahım acil şifalar versin....