• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

ferdesu yemek müziği canlı video deneme

Cevap: yemek müziği canlı video deneme

yok şaka yaptım valla bu tarz müzikler iştah açarmı diye düşündüm sadece hanialışveriş merkezlerinde andrelanin yükseltici panik müzikleri olur yaçok alışveriş yapsınlar diye o tarz oluyor galiba yemek müzikleri bana çal deseler ud çalardım ama iştah kaçarmıydı bilmiyorum

anlamanızı beklemem zaten.ben anlayanlara çalıyorum.:D

Ne de güzel tane tane çalmışsınız. Keyifle dinledik. Ellerinize sağlık.

çok teşekkür ederim sende sağol windman1981.

ha şimdi hocamın yüzünü gösterir dedim,ama malesef olmadı..birdaki sefere yüzünüzüde göremek isteriz:)ayrıca çok beğendim..

Blade Runner filmi vardı.Harrison Ford oynuyordu.Bir sahne vardı adam bir resim karesinde olmayan birini cam,ayna,porselen gibi materyallerden yansıyan açılarıyla bilgisayar sayesinde görebiliyordu.Bu film 30 senelik bi araştırıcam bakalım :D Teknoloji baya bi gelişti :D (tam karşıda duran masada bol nevale var ona güveniyorum :D )

Harika melodiler çok severim bu tür müzikleri.Emeklerine sağlık Ferdesu...

ferdesu hanım öncelikle performansınız için tebrik ederim çok güzel ve sade. böyle elit bir ortamda çalınabilecek en soft melodileri yakalamışsınız.. bu arada sizi izlerken düşündümde,, ikinci el otomobil piyasasında ''bayandan'' ögretmenden'' doktordan'' kriterleri incelediğiniz aracın temiz hasarsız olduğunu ifade eder.. yakında bu terimler klavye sektörünede yansıyabilir.. :) yani bu klavyeyi birgün satmayı düşünürseniz ilk müşterisi ben olurum :) okadar nahif kullanıyorsunuzki imrendim :) paylaşıma teşekkürler. teefonunuz hayırlı olsun artık bol bol demolar bekliyoruz sizden..

Çok güzel bir dinletiydi.Yüreğinize sağlık.Bu arada neresi burası ferdesu hanım...

yorum yapan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

yer bakırköy ilerisinde bir otelin toplantı yemek salonu klavyeci07.