• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

• Konbuyu başlatan Fuat128
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 171
  • Görülen : 43K
Cevap: Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

Gözüm calisma devam ediyor su an Repit olayini programliyoruz yani tempoya göre tremmelo cekmesi icin. simdiye kadar iki ayri ayarda koma verme imkani vardi. bu üce cikacak bazi makanlarda üc tane gerekiyormus. yani kisacasi calismalar devam ediyor. az kaldi

fuat kardeş şöyle bi elektroyla demo yapta bi gözümüz gönlümüz açılsın kolay gelsin

Evet fuat abicim keşke yeni bir demo yayınlasan. Başka gelişmelerde varsa bizimle paylaşırsan seviniriz. Kolay gelsin yeniden.

Merhaba fuat abicim bizim cifazdan ne haber

Gözüm üc hafta önce 200 kisilik bir eglencede caldim hem aleti sahne denemek icin ve bir sorun yasadim. o hatayi bulmaya calisiyoruz deli etdi bizi insallah kisa zamanda buluruz hatayi. yani proje devam ediyor

kolay gelsin fuat abi inş başarırsın.şu org tekelini seninle kırarız inşallah.ama seri üretim yapabileceğin konusunda ben pek olumlu düşünmüyorum.yani çok basit bişey değil bu.ama inş onuda başarırsın.en azından buraya kadar başarmışsın bundan sonrası sanırım daha basit olacak senin için.iyi çalışmalar.

Sagol Hakan!

Biraz ugrasdiracak zaman acisindan ama basaricaz insallah.
haftaya zaman bulursam yaylilar ve Mr.Sax la bir video cekmeyi düsünüyorum.
seri üretimi kafaya takma oda olacak yavas yavas insallah.

nasıl kafaya takılmaz dediğin gibi sonsuz olacak bi alet yada en azından 10 sene insanı götürecek bişey.bence kafaya takılacak bişey bu :) dediğin gibi baglamacı,kemancı,kanuncu senelerce aletlerini değiştirmeden kullanıyor biz neden kullanmayalım.ha bu arada bide vst girdi dünyamıza bunuda göz ardı etme bence.nedir içeriğini bilmiyorum.iyi çalışmalar.

Gözüm seri üretime takma kafayi demek istemisdim, insallah bizlerde baglama keman gibi 10-20 sene ayni aleti kullanma imkanimiz olacak.

Vst diyorsun Yapmis oldugum alet zaten sadece Vst kullaniyor isin güzel tarafi bu zaten.

valla bak şimdi daha iyi oldu.hayırlı haberlerini bekliyoruz.ilk müşterin olmak isterim. :)