• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

• Konbuyu başlatan Fuat128
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 171
  • Görülen : 43K
Cevap: Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

çıkana kadar inşallah benim borçlarda biterde modül bizede nasip olur

E abi o zaman fazla bişey kalmamış Birkaç aya biter heralde. Çok sevindim gelişmeler için. Kolay gelsin.

SLM Fuat abi nasılsın İşler nasıl gidiyo yolundadır inşallah. Bu arada geçmiş kandilin mübarek olsun. Sormayalı 1 aydan fazla oldu. Cihazda son durumlar nelerdir bilgilendirebilirmisin zahmet olmazsa Teşekkürler

Sagol Gözüm seninde Kandilin Mubarrek olsun!

Calismalar iyi gidiyor yanliz Makan Tanima Systeminde bir takinti var onu cözmeye calisiyoruz. Bende yakinda hastaneye yaticam 4-6 haftaligina

kafam projede olacak ama ne yapalim yatmam gerekiyor insallah isler istedigim gibi gider.

geçmiş olsun abi hastalığın nedir acaba Bu arada cihazı o kadar merak etme sağlık daha önemli O en sonunda biter zaten. Sen kendini fazla yıpratma dünyalık şeyler için

üstad,allah ufkunuzu ve zihninizi açık tutsun,bu proje bu günün şartlarında çok büyük bir proje,keşke bu projeyi bu topraklarda yapabilseydiniz,ama nasip böyleymiş,yinede sizinle gurur duyuyorum,TAKİPDEYİM............

Selam Fuat Abi
umarim Saglik sihhatin iyidir...
Bende Tebrik etmek istiyorum sizi simdi bitti videolar hepsini teker teker agzim acik izledim Gercekten harikasiniz...
Ama Bence cok derin bir proje ile baslamissiniz soylemeden gecemeyecegim,Bana kalirsa Sampler tarzi daha hesapli bir yan urunle girseydiniz piyasaya, hem size yuku daha az olurdu hemde daha cok kisiye hitap ederdi... mesela Juzisound un urettigi solo sampler tarzi bir urun ...
bugun benim diyen pa3x in sample buyuklugu ekstra parca ile ancak sIkIstirma yolu ile 512 ye cikabiliyor....
Kucuk bir modul (pc) synthesizer seklinde yine ayni midi keyboard uzeri yada Pa80-800-2x-3x ile birlikte calisacak bicimde yapilabilirdi...
ornegin ben bugunlerde pa2x imi usb to midi seklinde baglayip pc me (aparata bile gerek yok driver ile) Shahrazat vst ile mukemmel bir klarnet sesi (2gb dan fazla ram yuklenmesi yapiyor) arti pa2x imin ritimleri ile cok basit ama cok efektif bir sonuca ulastim...
Eger siz bu software islemlerini hazir bicimde yollamazsaniz bunlari kendi yapacak insan sayisi cok cok az...Bugun bir klavyeye os yukleme isini beceremiyor cok kisi..
Hayirlisi bakalim umarim dediklerimi yanlis anlamazsin :)
insallah hersey gonlunuze gore olur
Sevgiler Saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Yorumun icin tesekkürler Ilker Gözüm yanlis anlasilacak bir sey yok !

Juzisound sonucda ses modülünden baska birsey degil onlardanda piyasada bir sürü var. Ben sahnede Org gibi hersey bir aletin icinde olan ve Ram sorunu olmayan zamanin teknigine göre kendin icini degistire billinen ve VST tabanli bir alet yapmak istedim. Evet Os yüklemesini bile bilmeyen arkadaslar var onlarda
ya ögrenecek ve ya Klasik aletler kullanacak. su an degisik ülkelerden bu alete cok ilgi var insanlar yeterki alet imkani sunsun biz Ritim es yapariz diyorlar bu gün Sirbistandan bir Müslüman Muzisyen arkadaimiz kontakt icin M3 gibi Keman yapmis bana kisa bir kayit yapip gönderdi.

Burdan indirp dinleye bilirin

Bu isden anlayan kisiler icin bir Rüya bu alet. Insallah sonunuda getiririm az kaldi.

Ruyaki ne ruya butun limitler tarih olacak yanliz isletim sistemlerindeki ram limitini unutmayin hocam 64bit sistemlerde ornegin windows7 64bit gibi bir os de sinirin olmuyor...
Abi sen isin zor kisimlarini gecmissin...
Juzinin cihaziyla seninki kesinlikle kiyaslanmaz tabiki senin cihaz bir yerde tasinabilir studyo...
Tabi synth. Modul olarakta satabilirsin isteyene oda ayri ;)

ne oldu bizim modül çalışmalar yaza bitecekmi fuat kardeşim