• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

• Konbuyu başlatan Fuat128
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 171
  • Görülen : 43K
Cevap: Fey-Music Org Projeye Destek ve Katki

Tama abicim bahsederim Zaten cihazın resmini yayınlarken buradaki nickinide belirterek hatta sitenin adresini verererek senin bu şekilde bir projenin olduğunu söyledim. Ama bidaha yayınlar bu kez daha açılımlı şekilde bahsederim.

Abicim paylaşıma bi abimiz yorum atmış. Abimiz yaklaşık 1 ay önce sahibinden.com sitesinde ribbonlu klavye görmüş Fiyatıda 500 lira kadarmış Bir bak istersen. Bende görmüştüm aynı sitede aslında Fiyatları aklımda deil ama biri 4 diğeri 5 oktavlıydı Ama ribbonlu olup olmadıklarından emin olamadığım için bişey yazmamıştım. Ama mydukkan ve compel diye iki tane daha site var oralarada bakarsan iyi olur. Orallardada var.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sagol Gözüm,

Burda yani Almanyada her tür klavye var Türkiyedede varmi diye merak etmisdim.

Hm ok o zaman. Bende sana hangi ülkedeydin diye sorcaktım ama gerek kalmadı sen zaten kendin söylemişsin. Bu arada bu yaptığınız cihaz bilgisayara bağımlı. Peki biz kolay bir şekile toparlayıp dağıtabilecekmiyiz? Çünkü ben düğüncüyüm. Düğünlerde bir problem çıkarırmı? Yoksa sadece stüdyolar içinmi idealdir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu alet kesinlikle canli sahne icin Studio calismak isteyen bilgisayar alir RitimBax a da gerek yokdur.
Bundan 4 ay önce bir Türk yunan dügünü caldim
Sorunsuz bitdi is. ayrica burda devamli deniyorum örnek yatmadan önce Ritim acip aleti sabaha kadar kendi basina caliyor takilma oluyormu diye. simdiye kadar bir sorun yasamadim. ama sonucda bu acik bir system hatali programlanmis vst yüklenirse mutlaka bir sorun cikartir. o hatada bizden kaynaklanmiyor demekdir. Örnek Mr.Sax diye bir Vst var Kontakt kullaniyor
onda All Notes Off emrini ve Micro Tuning emrini tanimiyor.Crack oldugu icin sanirim. böyle bir vst kullanildimi ses takilsa Panik tusuyle susturamiyorsun
cünkü sus emrini tanimiyor.

Aleti saglikli vstlerle kullanildimi sorun yasanacagini sanmiyorum. korg yamaha gibi firmalar bile devamli OS yeniliyor hatalar cikdikca. mutlaka bizdede olacakdir
o tip hatalarda bizim tarafimizdan giderilecek ve bedava sunulacakdir.

sonucda bir Klavye kullanan Muzisyen icin bir Rüya böyle bir alet.
imkan, ses kalitesi, gelecegi acisindan .

son yükledigim Mp3 ü dinlemismiydin bir kac sayfa geri gidersen göreceksin.
O alt yapiyi ben org olarak caldim. alet ayni anda mp3 olarak kaydetdi.

Yorum için tşeekkür ederim abicim. O zaman içimiz rahat olsun. Bu bahsettiğin hatalar elbette olacaktır ama korgun ve yamahanın bile sürekli os deiştirdiği bir ortamda kimse bu alete bahane arayamaz heralde. Arayanda kendisini inkar eder. Peki siz diyelim bu cihazı birkaç ay sonra tamamen bitirdiniz. Sizce bu cihaz ne zaman türkiyede satılabilir duruma gelir veya seri üretime ne zaman geçer tahmininizce? Yeniden kolay gelsin.

Gözüm Türkiyeye nasil gelir neyle gider tam olarak su an bilmiyorum avrupa ülkeleri sorun degil ama Türkiye ve gümrük olaylarindan hic bilgim yok arasdirmayada hic zamanim olmadi alet bitince insallah.

Bu alet seri üretim olmayacak. sparis verildikce yapilacak 4-8 hafta bekleme süresi olacak nasil bir Baglamaci,kanuncu siparis verip yapilmasini bekliyorsa. insallah ilerde seri üretimde olur.
Burda Fuarda Cinlilerle görüsdüm.
seri üretim icin en az 5000-8000 tane yapdirmam lazim yoksa yapmiyorlar.
bende de bu kadar yapdiracak maddi güc olmadigi icin el yapimi göz nuru olacak.

Abicim ama şöyle bişey var. Diyelimki senden yüksek talep geldi yani mesela senden 200 kişi bu cihazı istedi. Siz kaç kişiye bu cihazı yapabilirsinizki? Siz bu cihazı 200 kişiye aynı anda yapamazsınız o yüzden mutlaka seri üretim olması gerekiyor. Ama bana sorarsanızda avrupayla beraber talep patlaması yaşanır ve seri üretime geçilebilir. Yinede aşılabilecek sorunlar. Bence korkunuz olmasın çünkü böyle bir cihazı kimse ortada bırakmaz. Keşke maddi gücüm olsada biter bitmez bende sipariş verebilecek olsam. Ama bu mümkün deil tabi. Yinede kolay gelsin. Saygılar.

Gözüm bende ayni senin gibi düsündügüm icin 50 tane yapdim. talep geldikce
dahada hizlanacakdir bu is.

eee fuat abim nasılsın Hayat nasıl gidiyo acaba Kaç gündür sormadım halini hatrını. Cihazda bi ilerleme varmı acaba