• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

fırından yeni çıkan roman ritmi

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 11
  • Görülen : 3K

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
Cevap: fırından yeni çıkan roman ritmi

güncelllll

eline sağlık güzel olmuş.... ama güncel değil eski ritm bunlar

bunu sifirdan kendim yazdım ben hiçbir ritimden alıntı edit falan yok. eğer ki eskiden böyle yazilan Ritimler varsa ben şu anda bunları yazmak için boşuna vakit harcıyorum

hayır o alete göre yeni sen yazmış olabilirsin.. biraz roman havaları dinlersen 2014 felan anlarsın dediği mi bunlar kullanılmıyor artık

başka modellerde 9/8 leri bol bol bulmak mümkün olabilir ama ketron kullanan arkadaşlar iyi bilirler hala 15 sene önce yazılmış olan ritmi kullanmanın ne demek olduğunu bunu bulan şükreder haline

Kardeşim ellerine sağlık demekten başka bir şey söylemenin anlamı yoktur.Ellerin dert görmesin.Ketroncular güle güle kullansın tabi sitede yayınlarsan.Saygılarımla

Kardeşim ellerine sağlık demekten başka bir şey söylemenin anlamı yoktur.Ellerin dert görmesin.Ketroncular güle güle kullansın tabi sitede yayınlarsan.Saygılarımla

çok teşekkür ediyorum ama ketron kullanan arkadaşların bunlara ihtiyacı yok gibi. hiç birinden ses seda yok. sanırım onlarda daha iyileri var

buda benim kullandığım roman

bu da güzel mustafa hocam.. ben darbuka kullanmadım pek bunda bateri davul var genelde video da tam net anlaşılmıyor olabilir laptop kullanıyorum disket sürücüm bozuldu temin edince atiyim size bu ritmi bi deneyin nasıl olmuş.