• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

flaş karta uygun backup arıyorum

orgcu-furkan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
groups.google.com
Enst.
Korg pa 80
merhabalar arkadaşlar: yeni bi pa 80 aldım yeni dediğime bakmayın alalı çok olmadığından zaman anlamında yeni diyorum. üzerinde flaş kart geldi buna uygun backup yüklenebilirmi? yoksa üzerindeki backup değişmiyormu? bu konuda bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler. saygı ve sevgilerimle.

Cevap: flaş karta uygun backup arıyorum

üzerindeki karta bin uzantılı dosya yükleyebilirsiniz yada orgunuzdan 11 adet disket ile becup yüklemek mümkün bu konuyla daha detaylı bilgi için arayın 0535 731 67 78 piyanist ümit

Cevap: flaş karta uygun backup arıyorum

Kartınızı veya setinizi beğenmiyor iseniz silip format layıp mühütünüzde hangi kartın revaşta olduğunu bulup arkadaşlardan talep edip yüklemeniz lazın. Nasıl yükleneceği konusunda sıkıntı olmaz yardımcı oluruz sitemizde de yüzlerce kez zaten açıklamışız, bunun için orgunuzda Harddisk var ise daha rahat olur onuda isterseniz bir bakın harddisk varmı yokmu. Orgunuz hayırlı ve uğurlu olsun Allah bol kazançlar nasip etsin. Saygılarımla,