• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g-600 ekran lazım.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 5K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar elinizde hurdaya çıkmış g-600 ünüz varsa ve ekranı sağlamsa alabilirim.sadece ekran lazım.saygılar...

Cevap: g-600 ekran lazım.

akor abimiz ekran lazım demişsin memleketin nersi onu bilemiyorum lakin ben kayserideyim. yazın bende ekranı değiştirdim. iyice solgun gösteriyordu gündüzü bırak gece bile ekranı zor görüyordum. Şakir isminde bir arkadaşa ulaştım 80 TL. ye ekranımı değiştirdi hemde canavar gibi ilk gün kü gibi pırıl pırıl telefonunu yazayım kayseri veya yakınlarında isen mutlaka aramanı tavsiye ederim. Saygılarımla Şakir Cep: (506) 755 21 22

izmit merkezdeyim.bahsettiğin arkadaşta fazla ekran varsa kapıda ödemeli alabilirim.yarın tel.ile bi ararım...geçen ay ekranım gittiğinde aslanhanda metin elektronikte çıkma başka ekran taktırdım ama o.da 2 hafta gitti.rengi lacivert oldu önceki gibi.g-800 ekranı oluyor mu acaba g-600 e...

şakir beyi aradım ama iş olacak gibi değil.istanbul,izmit,adapazarı gibi yerlerde olursa gidip alma veya taktırma şansım var.elinde ekranı sağlam hurdaya çıkmış g-600 olan arkadaşlar yardımcı olabilir.saygılar...

şakir bey 300 dolar istedi ekran için.250 dolara zaten orgu almıştım.mübarek sanki va7 ekranı.millet müzisyenleri zengin zannediyor herhalde.......

vay be şakir bey adına çok üzüldüm. kusura bakma

sorun değil kardeşim.bu işi yıllardır yapıyoruz.acemi olsak hemen bulduk diye atlardık.aslanhanda çıkmasını 50 tl.ye taktırmıştım.benim hatam yüzünden ekran gitti.ellerine temiz çıkma düşerse arayacaklar.tabi bu arada elinde bulunan arkadaşlardan satın alabilirim çok beklememek açısından.ilgin için çok teşekkürlr bu arada.saygılar....

arkadaşlar elinizde hurdaya çıkmış g-600 ünüz varsa ve ekranı sağlamsa alabilirim.sadece ekran lazım.saygılar...

ROLAND G-600 EKRANI ARTIK SORUN DEĞİL..PIRIL PIRIL MASMAVİ BİR EKRAN İSTİYORSANIZ BENİ ARAYIN 05356296433
dostum netde araştırdım...böyle bir telefona rastladım.arayın isterseniz...
selamlar...

arkadaşlar ben elektronikçiyim panel falan hikaye bendede aynı sorun vardı....elektro lüminns denilen zaten bir fosfor aydınlatmadır ne yapsan bişey yapamassın ben söktüm yenisi sipariş ettim 40 ytl gibi bişey tak sahane oluyoo..02122458064 bu numaraya ulaş al taktır bi tane bak rahatına
bu da başka bir tlf numarası denemek lazım..

süleyman kardeşim sorunum ekran ışığının az olması değil.ekran komple lacivert oldu.bişey gözükmüyor.aslanhanda ekranın bittiği söylendi.yedek olmadığından takamadık.yani ekran ext oldu.buna çözüm varsa eyvallah hemen ilgileneyim....