• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g-600 ekran lazım.

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 5K
Cevap: g-600 ekran lazım.

DtL İle İtibarata Geç Onlarda mevcut olut belki

dtl çıkma parça bulundurmuyor.sıfır takıyor.zamanında çok gidip geldim oraya.ama gene de bi ararım.aslanhan da daha mümkün oluyor bulabilmek.bakalım kısmet.alet içi-dışı sıfır gibi,diskette sorun yok ama ekran işi sıktı baya....yeni ses ve ritimleri deneme şansım gitti.

DTL yi aradım.biz korg bayisiyiz dedi.zuhal müzik teknik servisinin tel.ini verdi.orayı aradım.g-600 ekranı üretimi olmadığını söylediler.zaten ben de biliyorum üretilmediğini.tek yol ekranı sağlam hurda g-600 den gelecek parça.fiatı tabi mantıklı olacak.piyasası 50.tl.allahtan kendime göre set attığımdan ekran acil olmuyor o kadar.

50 TL ye veririm arkadaşım, İstanbulda isen kontrol edersin takarsın aletine öyle alırsın.

Arkadaşlar Ben MAhmut Kayseriden Tamirciyim Şakir Ustayla Beraber Çalışıyoruz.Zaten Gelen G-600 ün Ekran Işığını Ben değiştirdim.Şakir ustanın aslı Anfici olduğundan o anlamaz Ekrandan fiyatından emin ol 300 dolar dediğinide niçin demiştir oda bilmez .Varsa Bi isteğiniz 2.el G600-G1000-em2000-Va-7 - Gem ve Korg Serisi Komple Yedek Parçaları Mevcuttur.

hiko kardeş orjinal g-600 ekranı mı.....g-800 ekranıysa sormam lazım tamirci arkadaşıma.nonlooz arkadaşım 2.el g-600 ekranına nekadar istiyorsunuz.malum bir piyasası var bu işin.çıkma g-600 sadece ekran 50tl.eğer elinizde sağlam varsa 2 adet almak isterim.saygılar....

1 adet de ses potansı lazım bu arada..

hocam 1 tane var elimde 50 TL ye veririm, ekranda bazı yerlerde 10 20 tane minik piksel siyah noktalar var fakat yazıları görmene engel olmuyor, Ekran parlaklığı vs ayarlanabiliyor hiç sorunu yok.

Ses potansından kastın, komple set mi yoksa sadece ses düğmesi mi ?
sadece ses düğmesi için 5 TL komple sistemi için 20 TL ye veririm.

hiko kardeş.ekran çalışıyor mu.ses potansı derken sesi açıp kıstığımız orgun sol üstündeki kızaklı kısım komple.yedek olarak düşünüyorum..ekranın rengi sarı olması lazım.kenarlarında mavileşen bir ışık olduğunda gitmeye başlıyor çünkü.sen bu işlerden anlıyorsun.arıza yoksa bu iki parçayı almak istiyorum senden....