• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g-600 mixer ayarları bilgi lazım

• Konbuyu başlatan akor
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 10
  • Görülen : 4K

akor

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro ve klasik gitar
arkadaşlar aleti ilk açtığımda ekranın sağ tarafında görünen mixer ayarları yapılan mixer yazısı bilahere alette ses veya başka ayar yaptığımda görüntü gidiyor.her sese çalarken ayar yapmak istiyorum.kısaca bu mixer ayarı yapabilmem için bu mixer yazısını hangi tuş veya işlem ile ekrana getiriyoruz.bilgilendirirseniz çok sevinirim.saygılar...

ekranın altındakı bas acc drum vs onlara basınca ekrana mıkser ayarı çıkar ve ekranın altındakı küçük tuşlarla artı eksı ayarlarsın

çok teşekkürler savaş kardeşim.bir ara deneyecem.şu ara bi araba peşindeyim yarın o işi halledeyim dediğini yapacam.tekrar çok teşekkür.saygılar.......

ne demek abicim elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım.araba işinde inşallah olur saygılar ustam.

arkadaşım bugün denedim ama ekran kımıldamadı bile.orgu ilk açtığımda hemen ekranın sağ üst kısmında mixer diye çıkıyor,eko,chorys vs.ayarları yapıyorum.başka ses açtığımda o yazı hariç başka yazılar çıkıyor. aleti kullandıkça bir bakıyorum gene mixer yazısı çıkıyor.acaba diyorum kullandığım sesler komalı ve yüksek kaliteli olup hafızaya sabitlendi demi değişmemesi için devreye girmiyor.çünkü bazı düz seslerde gene ortaya çıkıyor.arabayı yarın kısmetse bitiriyorum.reno servisinden expertiz raporu alacam.bir yamuk olursa iş yatar tabii.herşey yolunda giderse noter filan öğleye kadar işi bitiririz.bizim nakitimiz hazır ama bugüne kadar hep karşı tarafın problemi(adam bişi yok diyo,sıkıştırınca arabanın durumu meydana çıkıyor)yüzünden yattı.neyse bu seferki oğlumun meslektaşı yani öğretmen ve kocaelinden.inşallah yarın bakacam artık.saygılar savaşçım......

arkadaşım orgu formatlaman belki sana çözüm olabilir.senin sorununu tam anlamadım ama sistem hatasıysa format atarsan belki düzelir kolay gelsin

yaptığın ayarları usere kaydetmen tabıkı lazım yaptığın ayarı wrıte tuşuna basılı tut ve org sana dıyor ıngılıce tabı userden herhangı bır numara seç seçtığın numaraya artık kayıtlı ok.

arkadaşlar bu denilenleri biliyorum.sadece bizim yaştakiler için düşünün ömründe hiç uçak kullanmamış birine uzaktan telefonla tarifle uçak kullanmayı öğrenmek gibi geliyor.neyse bu olayları kucala-yanılma -öğrenme taktiğiyle çözmeye çalışacam inşallah.yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.saygılar....

bir de şöyle söylersem daha ii anlaşılacak.aleti açınca ekranın sağ tarafında üstte MASTER altında da mixer vs yazılar oluşuyor.ses değiştirdiğim zaman bu master yazısı gittiğinden mixer yazısı da haliyle kayboluyor ve ayar yapamıyorum.bu master yazısını tekrar ekranın sağ tarafına nasıl getirecem.çok şükür halit hoca sayesinde mi üzeri user buldum.şimdi bunu halledersek başka birşey istemiyorum.saygılar..

abi mi üzeri çalıyorsan iyi bendeki useri bulursam siteye eklerim hiç olmadı uğraşmazsın o kadar çünkü bendeki user mi üzeri