• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

g600 işte baba alet

ozzgurr

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1
youtubede gezinirken denk geldim sesler cok hoşuma gitti bi dinleyin derim arkadaslar calan kişiye mail gönderdim seti yollarsa paylaşıcam burda

Cevap: g600 işte baba alet

gerçekten çok güzel sesler var

müüthişş ...paylşım için teşekkürler .

valla ben bu performansı beklemezdim bu aletten bir kere daha hayran kaldım g600 e
bu arada youtubeye giremeyenler icin alternatif link.. youtubedeki hemen hemen hersey bu sitede de var

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem aletin üzerinde ek bişeyler var ne olduğunu bilmiyorum ama müthiş hale getirmiş o kesin.

evet midi bağlantısı yapmıs bişeye ama ne iş görür bilinmez iyi bişe demekkli böyle ses verdigine göre.. :D

çalan arkadaş balkan kökenli galiba.seslerde o yöreye uygun.ritimler g-600 ün artık ezberlenen seslerinden.ses olarak ii,ancak ritimleri ii olmayan alet.2 defa aldım sattım.gw8 aldım.g-600 ün hastası olduğum macun sax ını düşünürken keşanlı üstad ufak bir düzenlemeyle o sesi ayarladı.yani gw8 de aynı sesleri daha kaliteli yapma olanağı var.ritimler de zaten gw8 kat kat ilerde.bu orgları almayı düşünenlere gw8 i şiddetle tavsiye ederim.ucuz fiat dev performans.g-600 , g-800 devrini bu alet artık kapatmıştır.benim görüşüm budur.saygılar......

Orgun üstündeki efekt cihazı, bu cihazı kullanarak sesler efektlendirilmiş. Çok kaliteli bir iş çıkarmış.

arkadaşlar üzerinde efect aleti var o yüzden sesler çok tatlı geliyo ama yinede g600 den beklemzdim bu kadar harikanın üstünde performasn ses konusunda