• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 Ses İsteği

Fatalc0deR

Paylaşımcı
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.sametdeniz.com.tr
Enst.
Roland G600 - KORG Pa3XLe - Cubase
Merhabalar,

Ben G600 Aldım bi ses isteğim olacaktı Saksafonla Klarnet Karışımı ses lazım Rica etsem yardımcı olurmusunuz...

Cevap: G600 Ses İsteği

bunu kendinde yapabileceğin gibi roland bölümünden birçok nevalellere bakarak bulabilirsin.kolay gelsin.

g-600 varken çeşitli sitelerden 500 e yakın g-600 seti indirip bunları tek tek dinleyip seçmeye çalışmıştım.ne yazık ki yüzde 90 ı beş para etmez ses setleri idi.20 tane filan doğru dürüst user set seçmiştim ama gene de çok ii değildi.en beğendiğim seti de sattığım ilk rolandla birlikte gitmişti.sonrası idare etmeye çalışmıştım.gw8 alınca bütün dertler sona erdi.binlerce ses var.saygılar....

teşekkürler bilgilendirme için ama bana belirli sesler lazım binlercesi çok abartılı olur

g-600 user set komple oluyor.attığın user setin içersinde 15-20 enstruman sesi oluyor.genellikle sax sesleri oluyor.benim anlatmak istediğim bahsettiğim sayıda user seti tek tek dinlememin nedeni komple ii seslerden oluşan user ses setini bulmaktı.nıtekim kendime uygun olabilecek 10 kadar user ses seti elde etmiştim.sax,piyano,lead,lesli sesleri içersinde mevcutdu.erdal set,özkan set bunlardan bazılarının ismi.saygılar...

yani kısaca benim yaptıklarımı seninde yapman gerekiyor.konuyla ilgili ve bu sitede birçok user set var.indirip herseti yükleyip içeriği sana uygun olanı kullanıcaksınız.saygılar..

Sesleri buldum arkadaşım yükledi bu seferde kendi disketime atamıyorum...

baykal set i bul orda var istediğin ses