• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

G600 Ses İsteği

Cevap: G600 Ses İsteği

Aslında bende bu konu ile ilgili ilk zamanlar sıkıntı çekmiştim...
Sonra buralardan set yükledim.

Ama daha sonra sesleri karıştırarak çok güzel sesler elde etmeye başladım.
Ama şu bir gerçek G600'ün ses bankası çok zengin.

Hiç denemedim ama; PA80 ile ritim verip G600 ile çalıcam. :)

arkadaşımda senin yaptığın gibi yapıyor PA800 ile Ritim verip çoğu zaman G600 le çalıyor

g-600 için seçilmiş user ses setlerini sitede paylaştım.en iyileri bunlar.indir bak.saygılar....

Teşekkürler indirdim ama daha deneyemedim ama arşiv bayağı büyük ellerinize sağlık

3 yıllık araştırma ve çalışma ürünü.bunları hazırlayan arkadaşlardan allah razı olsun.ben sadece tek tek dinleyip bana göre en iilerini seçip arşivledim.3 tane g-600 eskittik kolay değil.artık pa80 ci oldum ama g-600 kullanan kardeşlerimi unutmadım,onlara bir faydam olsun istedim.halit hocamın da emeği çok büyük bu paylaşımda.daha ilerki senelerde de kısmet olursa piyasada ki tüm pa80 kart ve setlerden seçilerek elde edilen pa80 arşivimi sitemizle paylaşacam.ancak yükleme saatler sürüyor.onları da halit hocamın müsait olduğu bir zaman siteye atarız inşallah.artık kart ve setler aramaya gerek kalmaz.herkesin yeni yılını kutlarım..saygılar...

Çok Teşekkürler ederim ilginiz için geç kaldım ama bu teşekkür için gerçekten herkese karşı çok ilgilisiniz bu forumda..

Save den performansa geldiğinde, mevcut performans sesin ismini görürsün aşağıdaki kırmızı yanıp sönen butona basarsan orgun üzerindeki ses setini diskete atmış olursun.

3 yıllık araştırma ve çalışma ürünü.bunları hazırlayan arkadaşlardan allah razı olsun.ben sadece tek tek dinleyip bana göre en iilerini seçip arşivledim.3 tane g-600 eskittik kolay değil.artık pa80 ci oldum ama g-600 kullanan kardeşlerimi unutmadım,onlara bir faydam olsun istedim.halit hocamın da emeği çok büyük bu paylaşımda.daha ilerki senelerde de kısmet olursa piyasada ki tüm pa80 kart ve setlerden seçilerek elde edilen pa80 arşivimi sitemizle paylaşacam.ancak yükleme saatler sürüyor.onları da halit hocamın müsait olduğu bir zaman siteye atarız inşallah.artık kart ve setler aramaya gerek kalmaz.herkesin yeni yılını kutlarım..saygılar...
akor hocam sen teşekkürlerin en büyüğüne layıksın