• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

Merhaba arkadaşlar,
Set konusunda biz müzisyen arkadaşlar doyumsuzuz, bunu bir kabul etmek lazım. Mükemmel set diye bir şey olamaz! Bir setin her yöreye/ her müzik zevkine/ her kullanıcıya hitab etmesi- hele elimizdeki aletlerin kapasitelerinin kısıtlı olduğunu göz önüne alırsak IMKANSIZDIR !
Hele bir de müzisyenden müzisyene aletleri kullanma tarzı değiştiğine göre( örneğin ben transpoze ederek her parçayı Mi'den çalıyorum- mükemmel değilim biliyorum) bana her hangi bir sesten 7 ayrı sese çekilmiş ayrı mey/zurna/Yaylı .... lazım!
Bunların hangi birini hagi kısıtlı hafızaya toplanabilir ki ? Toplanamaz tabi yer yetmez çünkü. Toplansa bile anında arayıp bulmak ayrı bir dert olur. Uzun lafın kısası kapasitemiz belli orglarımız belli. Bence her kes beğendiği bir set'i kendisi editlemeli ve eline kolayca bulabileceği düzende orgunun bankalarına yerleştirmeli; ben öyle yaptım.
Mükemmeli arayan mutsuz olur. Setlere odaklanacığımıza daha düzgün ve doğru çalmaya Özen göstersek daha mutlu oluruz kanımca, benim diyeceğim bu kadar.
umarım kimseyi kırmamışımdır amacım kırmak değil asla
User kapasitenizi aşmayın orgunuzun kıymetini bilin. Ben bir kere Main board'u yaktım dersimi aldım paylaşayım istedim

Bu set kullandigim en guzel setdi. Eline emegine saglik Göktuğ

yamaha or 700

merhaba arkadaşlar bende yamaha or 700 var ankara misket havası çalısıorum sarkı aksak ritimli sarkının bası 2\4 sonra degişior 3\4 oluror. bildiğim kadarıyla böyle lütfen yardımcı olursanız sevinirim . orgdan nasıl ayarlama yapmam gerekior .

Yeni misket,roman,çiftelliler vs..son zamanların popüler parçalarına ayak uydurmak için yazılmalı diye düşünüyorum birde bulgarca bir kaç kochek ritimlerde olsa her türlü yöreden insanlar kullanabilir.Sesler bir kez daha elden geçirilmeli ritimler ile beraber saundlar bakımından.Şimdi çıkan pa800'ler için yeni usb ler x3 saunduna uygun alt yapı saundları gibi olabilir..bu sadece benim kendi görüşüm benim gibi düşünenler vardır belki.

Gördüğüm duyduğum en iyi settir kendileri... :)

rica etsem seti tekrar yükleyebilirmisiniz, link yok arkadaslar, tesekkürler bol müzikli günler dilerim, hasan

tesekkürler

Teşekkürler Üstadım

Teşekkürler üstad:Ellerine sağlık

Harmandali ritimi,pek kulaga hos gelmiyor.pa 80 kullanirken ilko Levo kartindaki harmandali superdi.Emeginize yureginize saglik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...