• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Göktuğ Pa800 Set Anket

Göktuğ Pa800.SET Eksi Artıları

• Kullanılan toplam oy
    536
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Göktuğ Pa800 Set Anket

dolu dolu canlı bir harman dalı ritmi göremedim o kadar set yükledim kendim yazacağım bakalım zaten ne olursa olsun kendiniz editlemeden eklentiler yapmadan yada ritim yazmadan muhteşem set yapamazsınız kiminde sesler güzel ritimler kötü kiminde tam tersi en güzeli kendiniz yazın çizin silin yapın setinizi göktuğ set öyle kötü bir set değil çok güzel bir set illaki eksiği olacak ama piyasadaki en güzel setlerden başta gelir allah razı olsun seti yapan arkadaş uğraşmış emek vermiş kafa patlatmış darma duman olmuş nerdenmi biliyorum kendimde setleri düzenliyorum ritimlerini yazıyorum 5 saat başından kalkmıyorum darma dağın oluyorum ne kafa ne kulak kalıyor onun için vay şöyle vay böyle demeye hiç hakkımız yok sadece eklenti yapacağız kitlerle oynayacağız seslerle oynayacağız ekolayzer ayarları ile oynayacağız kitlerin içine bakacağız tek tek oktavlı şekilde ritimleri sesleri oluşturacağız yoksa olmaz kalkıpda eksiği var gediği var o yok bu yok deme lüksümüz yok alın hazır set oynayın daha ne olsun ????

Tesekkürler

indirme linki yok mu

Teshekkurler

Tesekkurlerrrrr

teşekkur ederız

Pa 800 de sayfa cogaltma isini nasil yapariz arkadaslar

teshekkurler

cok tesekkürler

cok tesekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...