• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Güvenle Alışveriş Yapılacak Yerler

kadrikerem

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa600, ud
Arkadaşlar, bir başlıkla şu şu isimlere, yerlere dikkat edin, aman dolandırılmayın yazıyordu. Bu gibi konularda birbirimizi uyarmamız çok önemli.

Bu yüzden ben de gidip güvenle alışveriş yapabileceğimiz yerleri paylaşalım istedim. Sizler klavyelerinizi nereden satın aldınız, nereleri tavsiye edersiniz?

Mesela birkaç arkadaş Utar Müzik hakkında çok olumlu yorumlar yapmış. Allah kısmet ederse yakında bir klavye alacağım. İlk Utar'a gidesim geldi. = )

Evet yorumlarını bekliyorum arkadaşlar...

Cevap: Güvenle Alışveriş Yapılacak Yerler

Simge Müzik'ten aldım.Mustafa Bey'in çayını içtik.Laflamıştık biraz.Gidenler de memnundur.

Ben Zuhal Müzikten bir tanıdığım aracılığıyla sipariş etmiştim, Serkan Bey'le telefonla görüştük daha sonra da orgu Antalyada teslim aldım.

utar müzik ve simge müzik bildiğim güvenilir mağazalar.tabi yine esnaf adamlar vardır ama arayıp bulmak lazım.

Ben Zuhal Müzikten bir tanıdığım aracılığıyla sipariş etmiştim, Serkan Bey'le telefonla görüştük daha sonra da orgu Antalyada teslim aldım.

Sizin avantajınız sıfır almanız olmuş. Sıkıntı ikinci el almaya karar verince başlıyor bence. =) Bu arada Zuhal ikinci el ürün satıyordu, değil mi?