• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

GeTle Alışveriş

• Konbuyu başlatan SamedD
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 1K

SamedD

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli DanteTR - Bağlama-Ney-Mızıka
Arkadaşlar dün get ile bir ürün aldım. ödemeyi yaptım. satıcı arkadaş dün kargoyu gönderdiğini söyledi.kargo bilgisininde sisteme girildiği mesajı hesabıma geldi. fakat ürünü takip edemiyorum. sisteme yanlış takip numarası yazmak mümkün mü acaba?

Cevap: GeTle Alışveriş

Arkadaşlar dün get ile bir ürün aldım. ödemeyi yaptım. satıcı arkadaş dün kargoyu gönderdiğini söyledi.kargo bilgisininde sisteme girildiği mesajı hesabıma geldi. fakat ürünü takip edemiyorum. sisteme yanlış takip numarası yazmak mümkün mü acaba?

Evet yanlış yazılma ihtimali var. Fakat ürün sana ulaştıktan sonra sahibinden.com a tekrar girip onay vereceksin. Onay vermezsen para satıcıya ulaşmıyor. Problem cıktıgında da paranı iade ediyorlar. Başıma geldi. Zarar görmeden paramı iade etti site.

Ama süre var.4 gün içinde onay vermezsen site kendi veriyor onayı.

Satıcıyı telefon ile arayın şüpheniz var ise. 3 gün içinde elinize ulaşmazsa direk siteye girip ürünün elinize ulaşmadığına dair işlem yapın. Para size geri iade edilir. Ama önce kargonun gelmesini bekleyin ve satıcı ile irtibata geçin. Ya da kargo şirketini arayıp adınızı verin.Böyle bir Kargo var mı yok mu sorun bakalım... GET sistemi alıcı için en güvenli sistemdir. Kaygılanmanıza gerek yok. Ama söylenenleri yapın.

Saygılar.

Yok kaygılanmak değilde yani kargo firması,irsaliye no,seri no herşey verilmiş fakat ilgili işlem yapılamamıştır yazıyor.