• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

gw-8 yardım

artika

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
gw-8 akor kısmınıdan ritim çalışmazken ses vermiyo yani hold yapamıyorum bunun bir yolu varmı perform editten baktım öle bir kısım yok yardım ederseniz sevinirim teşkkürler

lower yani ekstradan akumpanya özelliğini kullanmak istiyorsunuz değil mi?Lower*a istediğiniz sesi seçin ve split düğmesine basın.akor kısmında kullanacağınız ses hazır.

tam deil ben yalnız akorun çalmasını istiyorum ama akaor ritim açık deilken çalımıyor

part wiev e basıp ordan adr yi mute yaparsan sadece accomp çalacaktır.eger sorun drumkiti kapatmaksa olay bu şekilde

Menü-Perform edit bölümünde Backing Hold var ON/Off ayarlı bir incele istersen.

o kısım yalnız akoru açık tutuyo ritim kapalıyken akaor sesi hiç yok bence bu bir gw-8 in dezavantajı

ozaman part wievden adr drum kitleri mute yapacaksınız.sadece bass ve acumpanialar kalacak.bence dezavantaj değil.

klavyenin bütün oktavlarını tek bir seste kullanmak istiyorsanız.Style (mavi ışık kapanacak)basın full upper olmuş olacak.ayrıca lower ve upperi split ile bölebilirsiniz.sizin neyi kullanmak istediğinizi tam anlayamadım.

Sync( Start-Stop) kapalı olması gerek.o zaman ritim tuşlara bastığında çalmaz.ritmi açmak istersen büyük Start stop düğmesine bas.

ben anlatamadım galiba ritim kapalıyken akor sesi gelmiyor yani ritmin akaorları gelmiyor yalnız enteresan yalnız sizin dedğiniz gibi yapıncada drumları kapayınca bi nebze oluyor ama akompanyanın diğer seslerinide solo yapınca bütün herşey kapanıyo çıkamadım bu işin içinde