• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Gw8 Demo Benden...

Cevap: Gw8 Demo Benden...

Damar tabir edilen tarzda ortalığı toz duman ettiniz. Ellerinize sağlık.....

Eline sağlık arkadaşım. Bravo. Bu alete karşı ön yargılıydım. Gönlüm hep rolandtan yanaydı ama g600 soundundan kurtulmadagını düşünüyordum. Sen bir nebze bu şüpheyi benden aldın. Alete artık sıcak bakıyorum.

Çok güzel süper ritimler vede sesler başarılar.

arkdasım hiç abartısız söyluyorum su sitede bu zamanda kadar dinledigim en iyi gw8 demoları diyeblrim demekki allette marifet değil kullananda eline yuregine sağlık 10 numara olmus cok süper işte bu ritimlerle gidilir dugune :) kolay gelsin ustam

Merhabalar...

Demolarınız çok güzel olmuş.Ben GW8 kullanmadım ;ancak "Roland Juno Di" kullandım.Sesler muhteşemdi."GW8"in sadece ritimleri yönünden şüphem olabilirdi;çalışmalarınızla nispeten şüphelerim dağılmış oldu.Kısaca,"GW8"i güzel işlemişsiniz...(Oryantal "TITANIC" de dinledik sayenizde :) )

Çalışmalarınızda başarılar,mutluluklar...

kardeş emeğine yüreğine sağlık gerçekten güzel olmuş sesler ritimler yakışmış gv 8 e böyle güzel şeyler çıkarsa sanırım bu alet değerlenicek kolay gelsin

türk müziği için oriental 1-2-3-4 değil de turkish1-2 ve turkishORmix davul takımlarıyla ritim yazılması daha yerinde olur. orgun ses konusunda sıkıntısı yok,sadece mey sesis yok ,diğerleri aşağı yukarı uyuyor.

Gençler olaya el attı ve işi bitirdi. .Tebrikler arkadaşım. Sizin buradaki ses ve ritimlerle rahatlıkla düğünde iş bitirilir. Batı ses ve ritimleri zaten süperdi. Dolayısıyla sizin ve diğer arkadaşların çalışması neticesinde GW8 ciddi bir alternatif olacak.....

Moderatör tarafında düzenlendi:

kardeşim eline sağlık tek kelimeyle şahane en baba ritimler olmuş işte demekki biraz uğraşınca demek ki bayağı bi şeyler ortaya çıkıyor.helal olsun sana

Ellerine sağlık arkadaşım güzel işlemişsin aleti bütün demoları çok beğendim. Başarılarının devamını dilerim..